• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Redovan servis na 620 rh od generalke, prije jedno 2 tjedna.
Ulje i svi filteri.









Usput je stavljen i novi akumulator. Banner je izdržao pune 4 godine, sad budemo vidli koliko bude Ciak!


Sad več traktor ima preko 675 rh!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa baš je ko izmišljena za staro ulje a naročito za IMT-a a je ga zacrnil !!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prije koji dan je 565 okrenuo 700 radnih časova od generalnog remonta :)

Imam neki ludi osječaj da bum za čas opet delal generalku...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Taj bu sad išel duplo vur jer je upregnut kao nikad do sad.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bome, prebrzo se nakupljaju te vure, prebrzo...moral bi ga rasteretiti još jedan traktor od 70-75 ks :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,053
Šanana, skini mu sajlu, pa nebu tak brzo brojil vure.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prije 50 godina je bila 1964 a tek 1965 se privatno mogel kupiti traktor (šala mala ):icon_kidra:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Imas dva traktora i prikljucke za njih i posao si ubrzas za duplo,isto tak se svatko od njih manje dere ,itd. Moj glas ide definitivno za jos jednu pilu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Raspodjela posla je najbitnija, ovaj jači radi to i to, ovaj malo slabiji radio opet drugo i tako se podjeli posao!
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Kak ne ubrzas: Ores i pripremas za sjetvu.Ako imas dva traktora i dva vozaca,jedan ore,drugi priprema,a ako si sam onda prvo izori,pa pripremi.To je samo jedan od slucajeva,ali oni vrijede samo ako imas jos jednog vozaca.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
.Ako imas dva traktora i dva vozaca .
Ima on i sad 3 traktora. Još jedan traktor i treba još jedan šofer. Znači treba 4 šofera koji moreju cjeli dan skakati gore dole sa traktora, a to je več malo teže nači a da nisu jednom nogom u grobu ili da nemaju plastični kuk ili koljeno.
Ja sa svojim strojevima najradije radim sam (drugi je trenutno več duže vrijeme onesposobljen) jer uvjek ima ono nisam videl ili nisam htio.
Nije važno. Neču kvariti temu sa svojim glupostima.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa i ja radim sam zajedno s ocem,svaki svojega jaši i jos je jedan uvijek u pripremi :icon_mrgreen:.Ne volim nikome davati traktor u ruke,kakva god sila bila.A uglavnom radim sa jednim traktorom kojeg prekapcivam i gotovo,i to je mozda najbolja solucija.
Nije nis glupo,zato smo tu da izmjenjujemo misljenja i spoznaje.:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh