• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imamo mi sad 4 traktora, ali samo smo dva vozača, ujak i ja, i nemaju kaj raditi istovremeno 4 traktora u polju, rade večinom 2 skupa, problem je u tom kaj fali još jedan traktora s prednjom vučom i barem 10 ks jači od 565, eto to je problem dok je ovakva kišna i blatna godina.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Joj ljudi, ne ponovila se ova godina šugava!!!!! Sve je mokro, slinavo, pljesnivo i gnjilo...fuj
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ja se nadam da bude susa, jer uz ovakvu vlagu dogodine smo tek nastradali. Dok se samo sjetim koliko jajasaca puzeva je zametnuto. Pa celu budu nam plazili.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma da oće biti sušnija godina, ja presretan, prinosi su mi tad odlični, a u ovoj kišnoj mi pol voda odnese, a pol jedva pokupim s polja.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Meni bi isto bolje pasala sušna. Naravno da bi bolja bila umjerena pa da ima svega po malo. Ali ako bi biral onda radije sušna nakon ovakve slinave
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majstori...recite mi kaj bi moglo biti alnaseru da "preskače" tokom paljenja, ali još uvjek vrti i traktor normalno pali, znači samo čuje se neugodno štrockanje??

Dal su samo pikse otišle ili kaj drugo??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A definitivno ga budem skinul, v subotu i nedelju vele fest kiše pa bude traktor svejedno stal, danas još napravim nekaj, zutra malo oranja i šume i navečer ide alnaser dolje pa budemo vidjeli kaj mu je!
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ak je vec pukel koji zub ja navijam da je na bendiksu a ne na zamašnjaku... A možda su i pikse tak fest poderane da se zato to događa. I takvog sam videl, prednja piksa je bila poderana skroz.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da ni je puknut bendiks pa valjčići malo popuštaju ili valjčići poderani imal sam par takvih slučajeva bendiks Iskra Slovenija made in Turska :icon_hang:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sumnjam na bendix, na zamašnjaku nije sigurno nije greška, pošto traktor normalno pali.

Moram napisati da mendix ima malo lufta lijevo desno, odnosno dok primem s rukom za klemu mogu ga cimati, to predpostavljam nije normalno?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ti mislis na automat.
Bendix je unutra i ne vidis ga dok ne skines anlaser.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
da nije pukla osovina?

Nebi bila osovina, kad ona ode osjetno teze pali i vrlo brzo isprazni akumulator,,,

vjerujem da se javlja problem mase na automatu ako se isti klima kako Šanana kaze,,,
radi lose mase nema snage da ubaci do kraja vec na prekide ubacuje pa se stvara osjecaj kao da preskace,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh