• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Kakva je pumpa PVP? U originalu je
roto Pogledaj koji broj je na uloščcima
diza stare i nove. Za popravak linijske nema djelova za regulator moguč.
problem ili u ulošcima dizna. Tu traži uzrok ako je PVP u fazi.
 
Posljednje uređivanje:

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Roto pvp . u četvrtak dolazi majstor pa ćemo vidjeti . dize van i provjerit dali su dobro naštelane i kakve je bošer stavio . Ako je nešto zafušario za toliko love , bolje da ga roda nije donijela .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ima radionicki prirucnik bas za 560,565,569, tamo pise koliko se namjestaju dizne i kut ubrizgavanja. Ili na internet stranici IPM, pisu oznake pumpe i regulatora za odredeni tip motora i mjesto ugradnje, pa pogledaj tamo i usporedi sa onim kod tebe.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
@zoran- dijelovi ako su i novi, ne znače da su dobri. Ne bi bio ni prvi ni zadnji koji se tu opekao...
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Pogodio sam na dobrog bošistu , neznam kako je mogao ispitati pvp . kad niti jedan vijak nije dovoljno stegao kad na sve strane vuče zrak .Mislim da ću ga morati posjetit .:icon_axe:
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Uradi sam , popravljeno imao je kasnije paljenje pa je dimio , sad je ok. nema dima -dobro pali- dobar reski zvuk . No bošista je okrenuo cijev koja se šarafa na pvp.,a na nju cijev koja vodi do dize. Tako da nisam mogao više stegnuti vijak jer se cijev oslanja na onaj lim sa utorima na kraju pvp , pa je tu vukao zrak . sad sam to okrenuo i stegnuo pa za čudo nema više zraka .Danas svaki klinac hoće biti majstor, jer misli ako ima set ključeva iz lidla da je majstor .:icon_pidu:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad čitam sve ovo kakvi su problemi s tim DM motorm...samo se čudim.
Moj je od generalke odvrtio več podosta sati, još nismo motor dirali apsolutno ništa, spremam se sad otvoriti poklopac ventila da se preštelaju, eto to če biti prvo skidanje farbe s "novog" motora.
Kaj se tiće dima, s tim nemam problema, kad je pod opterečenejm, jedva da malo crnog dima baca, inače prezadovoljan.
Ulje na šipku mjeraća pomalo slini od prvog dana i uopče me ne zanima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene nema (hvala bogu) nijedan 565 ali imaju dvije R-65 no motori tak tak .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam radio s jednim 565 milina nikakvih problema .
Nit dima a nit ulje baca
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jučer sam vozil jednog 533 potpuno tih motor ne puše ne dimi jedino je ispred njega bila Zetor i šlep _štanga.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U čemu bolji osim motora sve isto čak je 560 sa klipnom pumpom bolji motor .
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Mora da si ranije radio sa ursusom 335 kad je ovaj 565 odličan:icon_eyes: Vtjerovatno nisi radio sa boljim traktorom pa ti je ovaj najbolji do sada
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to je ta ekipa kaj tratorom ide samo do dučana ..kasnije kad ga oglasi ima dokaz na forumu da jure samo po cesti ...zato i ima strah bio kaj od bilo kod kupiti jer misle da su svi ko oni
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
U čemu bolji osim motora sve isto čak je 560 sa klipnom pumpom bolji motor .

Radi motora je bolji ima više snage .
A to što vi neznate i imate loše majstore je druga priča ne ulazim.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nebi dao m34 za dm34......mozda jedino za s44, drugo nista.....to nije neko povecanje snage da bi bilo spomena vrijedno, al zato ima problema na kvadrat, nije on jedini sto se muci sa tim traktorom i motorom, pogledaj 565 po oglasnicima, svi skoro imaju s44 motore, a pogledaj 560, rijetko se moze pronaci da je netko mjenjao motor.....
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Mi neznalice , znamo za razliku od tebe da je traktor na 16,9 gumama brži ali isto tako da je slabiji. Usporedbe radi ,imam na svom 565 16,9 gume a susjed na svom 560 14,9 on ore 1 brzom a ja 3 spora i brži sam u brazdi:icon_super: Ne treba biti majstor kao ti da bi to znao- shvatio
 

Najnoviji postovi

Na vrh