• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Jel ima tko od 577 ovakva 2 utega da su mu viska i htio bi trziti?
 
Posljednje uređivanje:

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
jel imt 577 ima na remenici radilice oznake za gornju mrtvu točku ili početak ubrrizgavanja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ne, u pravilu kad je kajla gore onda je klip otprilike u gmt.
Za točnu gmt treba komparator.
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
jbga onda....a lose uzubljena roto pumpa moze bit uzrok teskog paljenja po hladnom? ...motor dobar,pumpa bi morala bit dobra
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Moguče, kaj se nebi dala još malo zamaknuti na prorezima za štelanje?
Ako se da probaj se malo poigrati.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ak je motor dobar,onda bi pumpa bila problem..
Imam isti problem na sličnom motoru,probal zaokretat pumpu bilo kak i nema razlike neke velike..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ak je motor dobar,onda bi pumpa bila problem..
Imam isti problem na sličnom motoru,probal zaokretat pumpu bilo kak i nema razlike neke velike..
Pa piše da bi pumpa trebala biti dobra, valjda čovjek zna.
Nemože komora je u klipanu (direktno ubrizgavanje).

Onda ga treba natočiti ili sastaviti bez brtve glave :(angel):
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
jbga onda....a lose uzubljena roto pumpa moze bit uzrok teskog paljenja po hladnom? ...motor dobar,pumpa bi morala bit dobra
I dizne su mu dobre? Oduvijek loše pali ili...?
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Sve nemrem vjerovat....kad padnu tem.......treba paljenje riktat da bu palil.....sory ...jel to neka nova tehnika
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma sigurno i bijelo dimi dok vergla to je do kompresije i onda ne pali po hladnom
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Boš pumpa i dizne,ja bi to prvo pogledao..
Mi smo radili generalku na sličnom motoru,boš pumpa i dizne nisu dirane..isto teško pali i bjelo dimi ako je bez grijača...Več dok je temp oko 0,bez grijača je samo verglao i bijeli dim..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Možda generalka nije uspjela, sad nebu mogel snjeg čistiti :(giggle):
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
jbga onda....a lose uzubljena roto pumpa moze bit uzrok teskog paljenja po hladnom? ...motor dobar,pumpa bi morala bit dobra

Tako je kod mene bilo na Ursusu c360, znači urađena boš pumpa, dizne, motor uradjen i opet loše palio. Uzrok je bio taj da gore onaj zupčanik od boš pumpe (radilice) nije bio uzubljen kako treba, samo za jedan zub je bio preskočen i odmah se i više grijao i loše palio.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ah ti Ursusi, na jednom je bilo na oznakama, ali je Čaušesku na krivi zub kirner udaril pa ja moral ispravljati krivu drinu.
 
Na vrh