• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Ne mogu tvrditi u Slavoniji i druge krajeve ali decidirano tvrdim da ni 15 % traktora kupljenih u Hrvatskom Zagorju nije kupljeno od prodaje kuruze , sjena ili svinja .
Govorim za period prije rata jer je poslje nastala još veča zbrka .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,111
nije on za niš , i svi koji naprave 8000 su služili za obilazak njiva a ne za rad

Kaj misliš kolko bi taj moral obilaziti da bi te sate natukel. Mora da je 24 sata u obilasku.

Daleke 1974 sam bil na predavanju u Križevcima na tkz Ratarni i drugovi iz IMT-a su nas obučavali o radu sa 533 i 558 i rekli da su to naši kvalitetni traktori i mogu bez problema izdržati i do 3 000 rh i objasnili kako se pale kad su hladni no kak je tog jutra bilo mraza 558 je upalil uz pomoč Zetora 12045 !!

Di ti samo nalaziš te sve kaj se tolko kvare i ne pale i niš nevaljaju. Ujakov ima 5000 sati od generalke minimum pa pali da je ne znam kak zima. Zgriješ ga i pali. Kaj ste vi onda tog 74. palili bez akumulatora ili kak?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Dovezli ga iz tvornice novog nisam ga ja našel nego je to bila škola za traktoriste a predavači iz IMT-a pa zapalil je na šlep i to možda kakvih 5 metara .
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,456
UTEZI-IMT-ZADNJE-KOLESNE-2X-35-KG_53d89d52174ad.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jel ima koja slika toga i kak se to montira na felge?
Nikad u zivo nisam videl utege na 539 na kotacima..

Ja nazalost nisam slikal,orginal utezi se dobijaju u polutkama zbog lakse monraze,svaku polutku (polumjesec) pricvscujes sa dva vijka koji dolaze sa utezima.
Jedan polumjesec za zadnju felgu ima 44kg,a za prednju felgu 22kg.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Ovo sa slike me podsjeca na kineske tegove....kod mene su na kinezu po dva na jednom tocku po 40 kg.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,456
Ovaj je 30kg barem tako piše u oglasu i dva prodaje za 70 eura.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
Daleke 1974 sam bil na predavanju u Križevcima na tkz Ratarni i drugovi iz IMT-a su nas obučavali o radu sa 533 i 558 i rekli da su to naši kvalitetni traktori i mogu bez problema izdržati i do 3 000 rh i objasnili kako se pale kad su hladni no kak je tog jutra bilo mraza 558 je upalil uz pomoč Zetora 12045 !!

Samo 3 hiljade sati??? A ubiti, i za zetora je 5000 uz normalno održavanje prognoza. Da odiže, imao sam i ja 20 diskova leskovačku, i osjeti se ona i šprica za kuruzu 340 litri kad je puna, najviše, cestom ideš skoro pa lerom... oko 400 kg tereta je njemu plafon za nositi i raditi normalno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
@ Tino, za to postoji posebni ventil.

@ Oficir, slike si čornul s poljoinfa?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da muha,samo za kolegu za ogledni primjer.
I prednje i zadnje se mogu punit sa vodom samo treba imat poseban ventil kak je muha rekel.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
@Muha,imaš kakve slike? ja bi napunil ovom svojem poluproizvodu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Poišči po netu, našel buš iste kao i ja.
Radije razmisli kak buš tu vodu ispumpal van. kad zima dojde. Vele da je kombinacija vode i vapna sretnije rješenje nego sol.

Sad je poluproizvod kad si mu dušu spustil, do nedavno nije boljeg postojalo na kugli zemaljskoj :s:
 

Najnoviji postovi

Na vrh