• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Zašto poluproizvod?
Od tri traktora kod mene samo je jedan imt i isto 533 pa ga ne smatram poluproizvodom.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Bolje da je imr na njemu...nije ti nikad dosadno. Uvijek čačkaš neke sitnice...:(grin)::(grin):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Tino, pljuješ tu po traktoru koji nisi niti kupil, niti ga održavaš ( nemoj da te podsjećam na tvoj projekt reparacije sjedala, o drugome nečemo ),niti znaš što o njemu, promjeniti filter i guglati kako mu nalijati vodu u gume nije znanje, i ti imaš obraza nazvati ga poluproizvodom...... 533 radi jako dobro poslove za koje je namjenjen, i uz minimalno održavanje radi godinama...... sliniš tu na neki veći traktor, a sam si puno puta napisal da nemaš novaca, u biti ti ih ni nemaš, nego tvoj otac.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Do nedavno nisam vozil niš drugo osim IMT-a :(devil):
Ako buš toga drugoga teral kak vrag grešnu dušu ni nebuš nikad ništa boljega zaradil jer buš samo za popravke delal.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
Nisam tražil da mi tu držite prodike ko je kupil traktor ... Ja lepo pitam ljude koji se razumiju u to

A kaj se tiče sjedala,ja sam ga repariral i radi ko nov
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Nije on samo takav , takvi su svi iz onoga kraja .malo pošlepa turčina i odmah kapne 200 ojera ..začas skupiš za 533
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,111
Ovak neki put malo procitam neke diskusije po rvackim forumima pa se razžalostim kad vidim kak je zapravo rvatski mozak poluproizvod....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U mom kraju ima ljudi koji misle da je zetor poluproizvod,al nek im bude,al ti ljudi
nemaju zetora nego bas imt...
Kad bi malo pogledali s druge strane,imt je ipak kopija neceg skupog,al i dalje kopija i nasi ljudi rade s nima.:(smirk):

Rekel je jedan pametan covjek novo ne znaci uvijek i dobro...

Znate kaj je zanimljivo,tu na forumu nema teme fendt,class,deutz,ihc prerade dorade,a imt ima,zakaj je tak???
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
987
Ili ipak Tino nezna i nece cjeniti ono sto ima i sto mu je tata kupio...jbg nemamo mi svi mogucnosti voziti velike traktore..ali smo zahvalni onom stroju sto je u nasem dvoristu
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Znate kaj je zanimljivo,tu na forumu nema teme fendt,class,deutz,ihc prerade dorade,a imt ima,zakaj je tak???

Oficir ljudi uvode nove tehnologije, a IMT samo malo promjeni oblik haube i kabine.
images


images


A sta Imt radi.....

images


images


Mada bi mi nasli nesto da doradjujemo i preradjujemo i na ovom FENDTU.

Za neko davno proslo vrijeme IMT je za nas bio traktor bez mane,ali sta se moze kad ga je pregazilo vrijeme.Nije ni vrijeme krivo koliko su inzenjeri krivi koji se nisu malo potrudili da uvedu neke nove tehnologije.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
:icon_super::icon_super::icon_super:

Joj ovo je super usporedba svaka cast!!!
Bas sam se slatko nasmijal:icon_super:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,111
a , joj..tek sad vidim tko je otvoril ovu temu xd

Provokator !!! :biggrin:

Oficir ljudi uvode nove tehnologije, a IMT samo malo promjeni oblik haube i kabine.
images


images


A sta Imt radi.....

images


images


Mada bi mi nasli nesto da doradjujemo i preradjujemo i na ovom FENDTU.

Za neko davno proslo vrijeme IMT je za nas bio traktor bez mane,ali sta se moze kad ga je pregazilo vrijeme.Nije ni vrijeme krivo koliko su inzenjeri krivi koji se nisu malo potrudili da uvedu neke nove tehnologije.

Ovo ti je interesantan usporedba i u pravu si potpuno. Dok su drugi napredovali i išli s tehnologijom napred IMT je ostal na istom, samo si u krivu što se tice razloga. Nisu za to krivi nikakvi inžinjeri nego PARE druže, pare su krive. Srbija je kao i ostale EX YU zemlje pokradena do temelja i umjesto da se ulagalo u napredak ulagalo se u tajkunske džepove. To je pravi razlog NEmodernizacije. A da se novac ulagao u modernizaciju to su danas mogli biti traktori puno višeg ranga nego što jesu. Ovako je ostao jadni mali IMT zostao u vremenu 70ih godina prošlog stoljeca. A iz istih razloga u u pi*du mile matere otišli i Torpedo i Crvena zastava i mnog, mnogi drugi, da sad ne nabrajamo. Pljacka do bola.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Slušam izgovore, teško je, nemam love da u Gudovec odem .......
Nemate penez (kak ni ja) da fercu pun tank natočite, a najnoviju tehnologiju bi hteli jer je ova zastarela i nije napredovala.
Ako se i kvari rijetko gume bu poderal. Kaj onda?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,111
MUHA, ja se ne žalim, ja sam zadovoljan i prezadovoljan s tom zastarjelom tehnologijom i koliko meni treba sve mogu napraviti s tim, i naprotiv ja stalno branim tu zastarjelu tehnologiju. I vec sam rekel, ko hoce klimu,EURO 10 motor i ne znam ni ja kakvu finocu nek za đonija iskešira hrpu eureka pa bu zadovoljan. A kad smo kod Gudovca, u nedelju svakak idem :icon_super:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Gajtan u svim drzavama je napravljena velika pljacka i nekadasnji giganti sad zivotare ili ne rade nikako,ali nisam htio ici u te aspekte,
MUHA svako radi sa onim cime moze da radi,a na ovim nasim prostorima ima i uspjesnih poljoprivrednika koji ganjaju i prate tehnologiju
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=4GWIAix5TLA[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=amDUSqWa-7g[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,111
Gajtan u svim drzavama je napravljena velika pljacka i nekadasnji giganti sad zivotare ili ne rade nikako,ali nisam htio ici u te aspekte,
MUHA svako radi sa onim cime moze da radi,a na ovim nasim prostorima ima i uspjesnih poljoprivrednika koji ganjaju i prate tehnologiju

Htio ti ili ne, to ti je glavni razlog nemodernizacije i nenapretka. Jer banda je gledala da napuni sebi džepove parama a zaboli ih neka stvar za konsekvence koje to vuce za sobo. Najbolji primjer ti je bivši premijer koji je prodao INAu da bi sebi uzel pare, a to što ce država i radnici snositi enormne gubitke i posljedice koga briga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh