• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Može se orati s tim kao jednobrazdnim. Centar otpora se pomiče jer nema druge brazde. Sada se ponaša kao jednobrazdni.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
viš, petu sam totalno zaboravio. dobro kaže čovjek. a mogo bi ga i uslikat, pa da vidimo o čemu se radi ;)
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155






evo to je taj plug o kojem sam piso nekad bio dvobrazni sad je jednobrazni odrezan sve se vidi na slikama, neznam o kojem je plugu riječ evo pločica kolko se vidi modža ga neko prepozna
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
istina imaš pravo kad bolje pogledam pločicu vidi se da, sad koliko je to coli plug ako znaš, jer ja se nerazumijem u te veličine
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pošto je nekad bio dvobrazni, moguće da je bio 12", a moguće da je bio 14"...
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
vjerovatno 12" jer znam kako izgleda 10" dvobrazni on je manji od ovoga to se primjetio odma na oko :icon_e_biggrin:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vjerojatno i je. 14" bi trebao biti još nešto veči, ali konstrukcijski su jako slični pa je malo teže razaznati.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
istina sad sam malo proguglo stvarno su slični, el bi ja sad opet mogo napraviti da bude dvobrazni kad bi zavario jednu brazdu na njega, i el bi njega mogo vuč imt 540 ili ipak da ga ostavim ovakvoga
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako je 12" i ako si na ravnici i nemaš tešku zemlju mogao bi ga vuči 540 do dubine 20-25 cm ovisno o uvjetima.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
A negdje je laka a opet negdje nije, nek onda on ostane jednobrazni, a dvobrazni 2x10 se posudi :icon_e_biggrin:
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
Nemam drugi ostatak, mislio sam nac plug iste colaze pa samo metniti iza brazdu zavarit, ja neznam zasto je rezan to je moj pokojni stari rezo ja bio mal pa neznam
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Piše ti 25.2 VK
Dakle, 2x10" visoka rama.
Nebuš mogel vleći 2x12" s 540, jer taj plug zahtijeva puno snage. Vleče se znatno teže nego IMT12".
No, kao jednobrazdni ti more biti 12 ili čak 14".
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
Ipak ce ostat jednobrazni, em bi ga tesko vuko a i nemam puno zemlje pa mi nije problem koja litra goriva vise al je traktoru lakse
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Da je citav mogo si ga prodat i kupit visoki jednobraznjak i niski dvobraznjak i da ti jos ostane para. Steta, dobar plug. A ovako ori s time, stas sad. Bit ce to dobro i tako.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Po nekoj mojoj procjeni, ako je sve uredu s njim, nebi trebao dati više 1000€
 

Najnoviji postovi

Na vrh