• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Svakamo su bolji nego plasticni a i mozes ih povit kak hoces.
Kod njih je najbitnije od kakog su matrijala napraviti mada i od obicnog lima su sasvim u redu!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja imam celicne i nepoderivi su i jaki!

@univerzal,spice na lemesima su ti tak,tak,al plug inace izgleda ko novi,svaka cast,super trampa!!!
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Nisam opće primjetil,valjda zato kad dost dobro ide v zemlju bum ja to rešil, a zadnjih 5 i više godina je stajal v štaglju a vukel ga je inače zetor 5011 kojega isto več duže godina nema čovek ga prodal i prešel na veče traktore i pluge . naspram mojeg sad več bivšeg pluga to je avion .mislil si čak prednje crtalo skinuti nekak mi je čudno navak sam s jednim crtalom oral ovim sastrane drugim .bum sutra del sliku oranje vrta s njim .moral sam ga mam danas i zblatiti imal je blatno krštenje .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Takav isti 755 VK imam i ja doma, 565 može orati u 2. brzini s njim, samo brazda predaleko leti, no čuvam ga za projekt "3 brazde 10cola" :)
Čekam dok kolega IvanKC dovuče ramu od 2x12" 756 VK pluga doma da presipamo raona tjela s njegovog 755 NK, a ja onda uzimam ramu od tog niskog 755 i radim 3x10" VK plug uz par preinaka.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
aham lepo ste vi to zamislili , baš me zanima kak bu to funkcioniralo trebalo bi dobro . Taj plug 755VK je taman za moj traktor koji manje više 45 ks ide lijepo s njim za imt 565 je igračka .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zato i velim da moram za 565 napraviti 3x10" VK. Za proljetna oranja bude izvanredan, a uvjek ostane jedan dio oranja za proljeće :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam ja i 2x12" s Kverneland glavama, original tvornički, samo mu je mana kaj je niski klirens, al kak to lijepo orje da je milina za raditi s njim, problem mu je friška kukuruzovina tu se štopa, ali poslije mjesec dana kiša dok se kukuruzovina zabije u zemlju ide super.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
ja ovog nebi zel da je niski kliners kad je kukuruzovinu teško onda zaorati ovaj je visoki i probali smo super ju zaorava , a moj 756 plug je baš ne v najboljem stanju bil kad je šogor s njim oral neku livadu z trakorom od 90 ks i v panj je s njim lupil i zakačil ga i onda je cukal i ja mislim da ga je tu sredil od onda više nije bil onaj stari dobar plug .
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
deflektor dobro zgleda samo ko zna kak bi se ponasal na oranju... ja sam kupil na placu od jednog međimurca deflektore od federnog materijal tak da se pripreopterečenju spigaju i opet vrate natrag kad opterečenje prođe... znam samo da plastični niš ne valjaju jer spucaju isti dan
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
65IkS

Takve imam na 755 i super su odrađivali posel.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
bum i ja probal negdi nabaviti takve kod mene su na 755VK plastični nisu baš v najboljem stanju .
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Neznam u čemu je stvar al moji deflektori su plasticni na 755 plugu i super su obradjivali posao prošle godine mi je pukao prvi i to u dvorištu lupili smo ga sa drljacom, Stari su koliko i Plug i već su se i poderali ali nisu pucali i neznam kako može puci odmah prvi dan, Ili je nekad plastika bila kvalitetnija.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Nekad je plastika bila kvalitetnija. Uzeo sam prošle godine za 756 plastične i jedan je pukao nako par metara. Drugi sam odmah skinuo i sad sam kupio metalne.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neznam u čemu je stvar al moji deflektori su plasticni na 755 plugu i super su obradjivali posao prošle godine mi je pukao prvi i to u dvorištu lupili smo ga sa drljacom, Stari su koliko i Plug i već su se i poderali ali nisu pucali i neznam kako može puci odmah prvi dan, Ili je nekad plastika bila kvalitetnija.

Još ak su ti deflektori možda zelene boje bili, nema takvih više, ti su bili ekstra kvalitetni.
Kod mene su tvornički takvi došli na 756.25 (2x12" s Kverneland glavama) i na 755 (2x10"), zamjenjeni su s metalnima, ali zato što su se potrošili, nisu ispucali.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Moji su tamno sivi i bas duraju i imam jedan u radioni koji je davno kupljen za rezervu taj je bio crveni al od stajanja je promijenio boju i sad je svijetlo rozi a nikad nije bio na plugu budem ga složio gore mjesto strganog bas da vidim kako će se ponašati al bojim se da to vise nije to.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Borna to si uzel one rešetkaste tu kod onog odmah ljevo na ulazu na sajam?

da, on me nagovorio jer sam uzimal neke druge stvari kod njega i garantiral je da budem super zadovoljan i rekel sam ak nevaljaju da mu ih bum vratil ali stvarno su super...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel cjena još uvjek 100kn po komadu? Ja sam se dvoumil uzeti ili ne a sad mi je žal jer je komplet sa nosačem bil.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh