• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Imaš IMT 560 nisu loši a nisu ni puno skupi. Evo gledam 91 godiste sređen ko nov 15.500 KM u nas u Modriči.
Za te pare kod nas kupis traktor 80 - 100ks sa prednjom vucom i puno boljom kabinom i opremom nego na IMT 560
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=HuF_WnuEUlA[/YT]

"Odeljenje za razvoj zapošljava vrhunske stručnjake koji u saradnji sa velikim poljoprivrednim kompanijama, mašinskim fakultetima i institutima za mehanizaciju poljoprivrede inoviraju i unapređuju razvoj proizvodnje, tehnologije i stalno se prilagođavaju zahtevima domačeg i svetskog tržišta."

Mo'š mislit, traktore nisu promjenili od kako je prvi stao na proizvodnu liniju :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
U svoje vreme su radili traktore da budu cijenovno svima "prihvatljivi" a u to naravno nisu ulazili multi-poweri, klime, reverzeri, izolirane kabine i hrpa elektronike. U međuvremenu se na ovim našim prostorima odigralo ... ... svega i svašta a industrija ili propala (u većini slučajeva) ili ostala na tehnološkom nivou 30 i kusur godina.
Da je se ulagalo u industriju i tehologiju danas bi mi imali kvalitetne traktore, kombajne, mehanizaciju, aute, namještaj... sve propalo, popljačkano, rasprodano.. ostala pustoš. prazne hale koje ne vrijede ništ, daleko su skuplja zemljišta na kojima one još stoje. Primjer riječki Torpedo...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Ne treba IMT pljuvati, IMT traktori su dobri do jedno 93. god a sve kasnije je lose. Oni su kako kaze kico napravljeni da zadovolje i one najmanje poljoprivrednike ali i u ono vrijeme razne kombinate. Pitam se koji traktor danas u hrvatskoj to moze a da ne kosta hrpu eura i da odradi 35 godina bez generalne kao moj ferko. Radije bih se vratio u ona zlatna vremena i vozio IMT, nego danas nove strojeve sa hrpom elektronike i problema i krpao kraj sa krajem
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Davne 1965 se u Jugi privatno mogel kupiti traktor 533 za ona vrijeme dobar traktor , par godina iza mogel se kupiti Zetor 2011 malo slabiji i dosta skupli od 533, (napredniji špera , kompresor, hidr, kočnice , kiper itd) . Nakon modela 533 je došel po IMT-u revolucionarni model 539 jači motor a ostalo tehnološki iz 47-god. Dobro kod IMT-a je bilo kaj se mogel kupiti na kredit i dok su bili Engleski djelovi . Loše (politički) kaj se gušili Torpedo i Štore i kaj se raznim nametima gušil uvoz a ako se htel kupiti novi zapadni traktor da bi dobil dozvolu za uvoz jedno pitanje je bilo zašto ti domači IMT-ne odgovara takva je onda bila politika . Gdje god si došel Titina slika a bilo kakvo predavanje uvijek se kretalo sa domačim IMT-om politika ga stvorila politika ga uništila a jadni mi koji ga i danas moramo koristiti :icon_scratch:.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Upravo tako. Još ćemo ga morati trpiti našu generaciju koji smo prije ili s njim rođeni.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Davne 1965 se u Jugi privatno mogel kupiti traktor 533 za ona vrijeme dobar traktor , par godina iza mogel se kupiti Zetor 2011 malo slabiji i dosta skupli od 533, (napredniji špera , kompresor, hidr, kočnice , kiper itd) . Nakon modela 533 je došel po IMT-u revolucionarni model 539 jači motor a ostalo tehnološki iz 47-god. Dobro kod IMT-a je bilo kaj se mogel kupiti na kredit i dok su bili Engleski djelovi . Loše (politički) kaj se gušili Torpedo i Štore i kaj se raznim nametima gušil uvoz a ako se htel kupiti novi zapadni traktor da bi dobil dozvolu za uvoz jedno pitanje je bilo zašto ti domači IMT-ne odgovara takva je onda bila politika . Gdje god si došel Titina slika a bilo kakvo predavanje uvijek se kretalo sa domačim IMT-om politika ga stvorila politika ga uništila a jadni mi koji ga i danas moramo koristiti :icon_scratch:.

Pa jel te ko sili da ga koristiš radje cu koristiti imt jeftin nego skupi zetor koji nije za niš a košta.
Nisu zapadnim ni do koljena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ak Zetori ne valjaju, zakaj su ih onda pune Irska, UK, Finska, Norveška i Njemačka?
Koliko IMT-a tam ima?
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa jel te ko sili da ga koristiš radje cu koristiti imt jeftin nego skupi zetor koji nije za niš a košta.
Nisu zapadnim ni do koljena.
Imaš pravo na svoje mišljenje no koliko si vozil traktora da tako uspoređivaš vozil sam puno više od 50 IMT-a i puno više od 100 Zetora (druge marke ne računam) no ljudi voze za kaj imaju novace a ne kaj bi željeli voziti a sad jel IMT jeftin a Zetor skup određuje tržište a ono je najbolji pokazatelj ekonomske vrijednosti .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja imam ubojiti tandem ferdo i zeko slazu se ko rodena braca jedan radi lagano a drugi tesko jer je nabildan a ovaj je zgoljav pa je dobio lakse al u kombinaciji su dobri odraduju poso kak treba:icon_rofl::icon_rofl:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bučo, potpisujem!!!!

Za naśe financijsko stanje je to ubojita kombinacija i uz još neke marke naj prihvatljivija!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za manja gospodarstva to su odlicni traktori nisu skupi za odrzavanje ako se imalo kuzis u mehaniku uz pomoc znalaca znas si sam popravit i teraj dalje!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bučo, potpisujem!!!!

Za naśe financijsko stanje je to ubojita kombinacija i uz još neke marke naj prihvatljivija!
U nuždi vrag koše i muhe (sorry Muhač) i kaže da su dobre ali malo male tak je i sa IMT-jcom :icon_fU:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nakon mjesec dana bio bi red da ga malo provozam :icon_thumright:

11209692_897887286924429_6139953746858708772_n.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ak Zetori ne valjaju, zakaj su ih onda pune Irska, UK, Finska, Norveška i Njemačka?
Koliko IMT-a tam ima?

Je svi samo Zetore voze :(giggle):
Smiješnih ljudi kome imt ne paše neka ne vozi .
Meni za male novce odličan .
Tu ima jako dosta ljudi ograničenih koji žive u nekoj prošlosti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ljudi su živjeli u dalekoj prošlosti pa malo stekli iskustva . Kaj misliš jel ograničen onaj koji isproba više marki traktora i o njima veli svoje mišljenje ili onaj kaj nezna dalje od IMT-a :icon_fU:?
 

Najnoviji postovi

Na vrh