• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
e sad nam objasni sta se desilo :) zao mi traktora

MA JARO MALO VISE CUGNO RAKIJE pa nizobalu dobar traktor bio radi za sumariju i et stoje radio radio ali sam opet vidzeoga na gumama radi .
 
M

Miško 007

Guest
Pozdrav svim šoferima imt i šoferi nepijte dok vozite vako se leti IMT 577

Odakle je taj al ce da bude dijelova jel prodaje sto specijalac....
Fora tako je to kad ljudi ne rade kočnice..:rolfer:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
tog ferkeca si našao kod slovenaca ništa čudno dobro da nisu i vraga već nadogradili,onaj sa ursusom 355 i prednjim pogonom i utovarivačem i kabinom od fendta ,pa onaj koji je preuredio torpedo,oni su baš domišljat i inovativan narod. Ali nije li malo previše prednji pogon i utovarivač za 39ks i hidr pumpom od 16l/min, s tim utovarivačem ima što radit 577 a kamoli ovaj pa utovarivač je sa punom korpom težak ko traktor.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,743
tog ferkeca si našao kod slovenaca ništa čudno dobro da nisu i vraga već nadogradili,onaj sa ursusom 355 i prednjim pogonom i utovarivačem i kabinom od fendta ,pa onaj koji je preuredio torpedo,oni su baš domišljat i inovativan narod. Ali nije li malo previše prednji pogon i utovarivač za 39ks i hidr pumpom od 16l/min, s tim utovarivačem ima što radit 577 a kamoli ovaj pa utovarivač je sa punom korpom težak ko traktor.

ma ko zna čem mu je i služio, možda je na nekoj pilani piljevinu trpao s njim il neš tako, lakše... al je mali i 4x4 hahahaha
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svim šoferima imt i šoferi nepijte dok vozite vako se leti IMT 577

Pozdrav svima :arrow:
Jao, što čovjek napravi od traktor, to nije ni za gledati, a još je bio DV :cry:.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Bit će prednji most za prodaju, možda ima i dodatnu hidrauliku :)

Šteta traktora.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Imaš na njuškalu dodatnu hidrauliku, nosač s pumpom...
Al šta će ti to..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Imaš na njuškalu dodatnu hidrauliku, nosač s pumpom...
Al šta će ti to..

Original IMT, jel imaš link???

Eh što mi nebi trebalo :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Hmm...569 stara linija i još k tome bez prednjeg pogona..čudno.
Inače izgleda identično ko 567 koji ima M34 motor i 5 brzina, dok bi 569 novije linije trebao imati DM34 motor i 5 brzina, motor isti ko na 565 koji pak ima 3 brzine getribu.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Pozdrav, imam jedno pitanje za ljude koji rade, ili su skoro radili generalku na IMT 539. Tokaru sam nosio blok motora i radilicu, a glavu nisam jer je masjtor koji je radio generalnu reko da to nije potrebno i da to on moze sredit, Bosch pumpa je linijska i morala je ic na reparaturu.. E sad problem je sljedeci, traktor jaako slabo nabija gas, na leru radi lijepo i mirno, a kad dam gas do 1200 obrataja sporo navlaci, i jutros sam ga jeedva upalio. Traktor sam ponovno odvezao majstoru da ga prepravlja i on kaze da je to do bosch pumpe,?? Dali je to stvarno do toga, sad je sve novo unutra i trebo bi da pali ko mina. Dal pumpa ima toliko veze sa paljenjem ili on nije dobro napravio glavu i ventile, imal tko kakvu ideju.???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Pozdrav, imam jedno pitanje za ljude koji rade, ili su skoro radili generalku na IMT 539. Tokaru sam nosio blok motora i radilicu, a glavu nisam jer je masjtor koji je radio generalnu reko da to nije potrebno i da to on moze sredit, Bosch pumpa je linijska i morala je ic na reparaturu.. E sad problem je sljedeci, traktor jaako slabo nabija gas, na leru radi lijepo i mirno, a kad dam gas do 1200 obrataja sporo navlaci, i jutros sam ga jeedva upalio. Traktor sam ponovno odvezao majstoru da ga prepravlja i on kaze da je to do bosch pumpe,?? Dali je to stvarno do toga, sad je sve novo unutra i trebo bi da pali ko mina. Dal pumpa ima toliko veze sa paljenjem ili on nije dobro napravio glavu i ventile, imal tko kakvu ideju.???
Na i u linijskoj pumpi postoji mogučnost greške kod popravka ili postavljanja iste.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Na i u linijskoj pumpi postoji mogučnost greške kod popravka ili postavljanja iste.

Hvala na odgovoru, vratio sam mu traktor, on ce skinuti pumpu i opet odnijet bosisti, pa ce onda vidit jel to do pumpe, il je do ventila,.. pozdrav.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Pitanje za sve dali je proizveden MF 35 ili MF35X sa prednjim pogonom ili ima kakav njemu sličan traktor MF a da ima prednji pogon a da je te snage 39KS,40KS.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Pitanje za sve dali je proizveden MF 35 ili MF35X sa prednjim pogonom ili ima kakav njemu sličan traktor MF a da ima prednji pogon a da je te snage 39KS,40KS.

bio je MF 135 dupljak, pa MF240 i 250 4 WD, pa MF 340, 342 4WD a taj 35 i 35X su bili vrlo rijetki primjerci, usudio bih se reći čak po naruđbi rađeni...
 

Najnoviji postovi

Na vrh