• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

C

Case mxm120

Guest
img0920v.jpg

Društvo evo ovo je moj International star je ali jos ide kao lud
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Pozdrav! Prijatelj je nedavno kupio IHC946 i ima problem sa kvačilom, naime jako je tvrdo, nenormalno prema njegovim tvrdnjama. Zanima ga postoji li mogućnost podešavanja, kvačilo radi normalno što se odvajanja i vuče tiče, mjenjač radi isto odlično. Ako neko može da pomogne nek javi, čovjeku je hitno!
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Evo jednog od najjednostavnijih rješenja za sve vlasnike IHC traktora serije '46 (946, 1046, 1246) koji imaju problem sa jako tvrdim kvačilom:

16lw8kn.jpg


2qk5et1.jpg
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
p2203121328.jpg
[/URL][/IMG]mozeli mi neko reci cemu sluzi ovaj dio na crijevu goriva
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
to je nepoderivo!a jel zna ko kakvog internacionala oko 1o46 ili 1246?
Znam da je post star tek sam sad procitao, imam ja 1246 vec nekoliko godina. To ti je komad hrdje ali to samo ide i ide, a zvuk, e to mu je nesto posebno, to samo IHC traktori imaju;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki imate kakva iskustva sa starim IHC 1466 traktorima..čul sam da su to jaki i izdržljivi traktori i kolika im je potrošnja pošto znam da američki motori(naravno ako je američki motor gore) imali dosta veliki potrošnju(nisam imal iskustva z traktorima ali znam za kamione).i gdje bi se mogli nabaviti jeftiniji djelovi u HR za njega mada je nepoderiv traktor ali svemu jednom dođe kraj:D
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
dečki imate kakva iskustva sa starim IHC 1466 traktorima..čul sam da su to jaki i izdržljivi traktori i kolika im je potrošnja pošto znam da američki motori(naravno ako je američki motor gore) imali dosta veliki potrošnju(nisam imal iskustva z traktorima ali znam za kamione).i gdje bi se mogli nabaviti jeftiniji djelovi u HR za njega mada je nepoderiv traktor ali svemu jednom dođe kraj:D

to ti je več staro ko zemlja. kupi kaj novije djelovi su mučos denaros.

za ihc 1455 2 komada po 1000€ :axe:

http://www.traktorteile.net/shop/ar...i53aW0upURO6&shop_param=cid=817&aid=11134407&
 

Najnoviji postovi

Na vrh