• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva novih deutz fahr traktora

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Da to je ja msm malo stariji model od mog,vjeruj da sam bio skeptican a sad svakom preporucujem kupnju
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Veliki ima cca 3000 rs i osim nekih sitnica tj. dječjih bolesti nije bilo nikakvih problema a mali je dovežen 17.11.2020. i kad sam napravio ove slike (31.12.) imao je oko 170 rs

df5090.jpg
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Dajc je dobar, rođak je za 8g kupio 4 nova, nijedan nije omano, mijenja ih ko čarape.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ovaj manji sa slike je moj sano_O da ikako mogu kupiti novi traktor to bi onda bio taj, jaki, ne preveliki, ne previsoki, a sposoban za sve poslove 🥲
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Dečki, nema to veze s Dajcom. To vam je zeleni SAME.
Jedino onaj veći, kaj ga je Mikula prikazal je Dajc.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pa da zato i jest italija na polocici motora pise same dajc fahr italija sutra cu slikat,ali dajc pise na haubi tako da cu ga zvat dajc
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Neznam za taj TTV ali moj rođak kupio jesenas seriju 6 143 ks i nema dajc motor već novi motor SDF Far Motion.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
A ko da je Case case, Steyr Steyr ili su to pobojani new hollandi? Landini je pobojani mccormick ili obrnuto, svejedno. Claas ima jedan model koji je identičan deutz-u ili pak lamborghiniju? A možda Same-u, ili pak Hurlimann-u :unsure: Za massey ferguson je jedne od najboljih modela u ono vrijeme radio landini, a kasnije valtra. Na žalost vremena se mijenjaju i više ni nemaš za kupiti jedinstven traktor, eventualno lindner, ostalo je sve više manje stvar grupacije, jer najskuplji dio proizvodnje je razvoj samog traktora, pa je svima lakše ovako u grupacijama, što ne mora značiti da traktori ne valjaju.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Ma nemam pojma,na plocici pise "SAME-DEUTZ FAHR Italija" a sad jel same ili deutz nista mi ne znaci oba su kvalitetna,jedina razlika sto je kod mog kabina turska
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
6205 ima dajcov motor a mali ima isto taj novi SDF motor (farmotion) koji se proizvodi u Indiji
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Dečki, nema to veze s Dajcom. To vam je zeleni SAME.
Jedino onaj veći, kaj ga je Mikula prikazal je Dajc.
Da bratov tj. nećakov je u biti Same Dorado 90.4 , ovo je slika iz brošure gdje se vidi da je unutrašnjost identična kao i na dajcu,

dorado90.jpg



osim "plafona" kabine jer deutz nema krovni prozor pa su radio i ove komande napred

dorado902.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Jesu isti ta dva osim haube a serija D Ecoline je nešto drugo nemaju iste motore.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
D eco line koristi stari provjereni motor 1000 serije.
FarMotion je u osnovi isti motor, samo smanjene zapremine s CR ubrizgavanjem.
 
Na vrh