• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako ima mjesta bilo bi dobro prvo lančanik potjerati unutra da oslobodi konus na kajli s tim da kajla ne ide skupa s lančanikom.Mi smo znali napraviti klin između nosa kajle i glavčine pa pomoću konusa izvlačiti zatik,najgore je kad oštetiš nos i onda više nemaš za što hvatati,ako nikako ne ide onda boce i dobro ugrijati i mora ići.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas je bivsi torax t45 proxon da se ne baci buduci da sam ga potrgo pobrusio ga u ravni sarafciger nek se nade!!
cam00059m.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bilo mi ga je steta bacit kad moze posluzit za nesto drugo ima po garazi razni gluposti koje nikad nece trebat al svejedno nek budu mozda zatreba!!
 

Sremsi

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
37
Pozdrav forumasi. Ovako meni trebaju gedore do 32. Ne bavim se profesionalno s tim nego kad trebam nes popravljat, pritegnut da imam s cim. Znaci neke malo kvalitetnije a ponovo da ne dodu ko suho zlato. Pa vase preporuke koje da kupim, kolko kostaju i di ih mogu naci.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pozdrav forumasi. Ovako meni trebaju gedore do 32. Ne bavim se profesionalno s tim nego kad trebam nes popravljat, pritegnut da imam s cim. Znaci neke malo kvalitetnije a ponovo da ne dodu ko suho zlato. Pa vase preporuke koje da kupim, kolko kostaju i di ih mogu naci.

Ja imam proxonove vec 25god i super su jos nijedna nije oguljena niti strgana al su uzasno skupe,veci set.
Cine mi se unior dobar a jeftiniji je frend ih ima i vec dugo dela s njima i veli da su mu super.
Jednom sam kupil mali set kineske uzas odma sam ih pofrkal i strgal racnu....
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Koliko imam prilike viđati u trgovinama unior je skuplji od proxxona. S time da ja nemam najbolja iskustva a proxxonom, konkretno bitovi su im za k....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Koliko imam prilike viđati u trgovinama unior je skuplji od proxxona. S time da ja nemam najbolja iskustva a proxxonom, konkretno bitovi su im za k....

Neznam koji si proxon gledal i neznam za bitove jer imam veliki limeni kofer sa gedorama od 9-32mm sa nastavcima i produzecima racnom....
Kofer je tamnozelen i zuta slova.
Ak hoces bitove dobre uzmi plasticni kofer makita sa bitovima i borerima i super su a nije skupo ja sam platio oko 200kn prije 3god,mogu ti ga poslikat ak hoces?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir velis da proxonove nisi nimalo ostetio ja sam torax 45 potrgo sad sam ga preradio u ravni sarafciger:(nod):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja se ipak držim,tj.probam se držati toga da nikaj ne strgam ili spigam..mada je to jako teško ako npr.treba nekaj odšarafiti kaj jako teško ide pa se tu vuče svom snagom i naravno nekaj mora puknuti...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U mom slucaju pucaju sarafi ili alat al ja ne popustam:8):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir velis da proxonove nisi nimalo ostetio ja sam torax 45 potrgo sad sam ga preradio u ravni sarafciger:(nod):

Pukel ti je jer si ga brusenjem zgrijal i promjenil mu unutarnju strukturu,zilavost i stanjil si ga pa malo veca sila i puca.
Ovaj set kaj ja imam nije najveci al je meni dovoljan i jako je sve i stvarno kvalitetno i ne ljusti se opce a znaju mi pasti gedore i produzeci i cjevima pojacavam polugu,krak kad nejde neki saraf i nikad se nis nije spigalo.
Kaj se tice makitinih nastavaka u zelenom koferu,jednu noc mi je ostal vani i kisa je pala na njih dok je kofer bil otvoren i pohrdali su skoro svi nastavci,tak da zavrsni sloj je nesto losije kvalitete al tvrdoca-zilavost su super i ne trose se ni ne pucaju.
Al hebi ga kolko love tolko muzike.
Metalni kovceg s nastavcima aku busilica 2 baterije 14.4V,punjac sve skupa bilo na snizenju i kostalo me 1600kn,inace je cijena bila 2200kn,prije 3god.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pukel ti je jer si ga brusenjem zgrijal i promjenil mu unutarnju strukturu,zilavost i stanjil si ga pa malo veca sila i puca.
Nisi ti mene skuzio ja nisam torax brusio nego sam ga potrgo pa sam ga tek onda izbrusio u ravni sarafciger jer mi je bilo steta bacit!!
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Re: Iskustva s alatom

--------------------------------------------------------------------------------

Evo mog alatj pa procjenite jel to dobro?

Ja cijenim da nije dobro , bilo bi dobro da je nesto od ovoga koristeno ovako je beskorisno !
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A kuzim,vjerojatno si jako otpustal nekaj kajnije islo i zruniral se jer ipak torax ipak ima tanke zubice.

@dydy nema slika ili ih ja nemrem vidjet???
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir nisu se zubi samo orunili nego je i puko imas stranicu prije kolko ga je ostalo a @dydy je komentiro tvoj alat samo je slike maknuo da se ne ponavljaju!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh