• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Mazalisa je super imam istu kupio sam u
Svicarskoj. mazem i podmazivam oba traktora
ali kupujem one ulozke mrskomi puniti rukama
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mazalisa je super imam istu kupio sam u
Svicarskoj. mazem i podmazivam oba traktora
ali kupujem one ulozke mrskomi puniti rukama

Znaci dobra bude?
Kaj u nju mogu ulosc ici?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja dobio dva uloska sa Castrol masti,
kad ferka s tim nadraufam, mogu i na Grobnik it :cool:


:icon_rofl::icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jel mi moze netko objasnit kaj pretstavljaju slova b,c na slici 2?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
b) bi bilo punjenje iz neke veče posude vazelina preko pumpice u mazalicu a na c) bi bilo po sistemu vakuoma,znači kak ti vučeš tu polugu tj šipku van tak odma vuče vakuom i vazelin u mazalicu...po meni je još najbolje puniti ju ko na slici d) lijepo ju u škripac uhvatiš dok je ta šipka istegnuta dokraja i napuniš ju i gotovo,...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hvala kuzim.
Da mozda najvise stane i nema zraka kad dobro nastancas.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
b) bi bilo punjenje iz neke veče posude vazelina preko pumpice u mazalicu a na c) bi bilo po sistemu vakuoma,znači kak ti vučeš tu polugu tj šipku van tak odma vuče vakuom i vazelin u mazalicu...po meni je još najbolje puniti ju ko na slici d) lijepo ju u škripac uhvatiš dok je ta šipka istegnuta dokraja i napuniš ju i gotovo,...

B bi bilo punjenje preko druge mazalice :D: (to je isto neko pametan izmislil, a neko još pametniji nacrtal u uputstvo).

Patrone su zakon samo skupo, ali ovisi ko kolko koristi.

Čemu škripac za ono D kad ima kočnicu?
Jedino za svaki slučaj :(whew):
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
patrone jesu skuplje ali isplati se brate
ubacis je u mazalicu i radis kao doktor.
a ono sa slike nefunkcionira vuci iz kante vakumom
to je glupost.

a ja kad je punim rukama umazem se ko svinja vise masti mimo
mazalice nego u nju.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mozda bi b bilo iz bacve nekom pumpom a c je za tekucu mast mozda na vakum jer unutra je gumirani klip i dobro dihta pa bi tekucu mogel povuc,al neznam kaj se s tekucom podmazuje s mazalicom?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
patrone jesu skuplje ali isplati se brate
ubacis je u mazalicu i radis kao doktor.
a ono sa slike nefunkcionira vuci iz kante vakumom
to je glupost.

a ja kad je punim rukama umazem se ko svinja vise masti mimo
mazalice nego u nju.
Isplati se možda tebi ili meni (ja godišnje potrošim jednu ili eventualno dvije i uvjek kad ju trebam je prazna) ali nekome ko na kante troši baš i neznam.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Mozda bi b bilo iz bacve nekom pumpom a c je za tekucu mast mozda na vakum jer unutra je gumirani klip i dobro dihta pa bi tekucu mogel povuc,al neznam kaj se s tekucom podmazuje s mazalicom?

Sa Tekucom Tovatinom Npimer spuz od volana imt539
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Čemu škripac za ono D kad ima kočnicu?
Jedino za svaki slučaj :(whew):

heh upravo zbog toga,dobil sam malo poveču količinu vazelina u lice dok je takva kočnica popustila..zato iz sigurnosti ja to stegnem u škripac i nemaš brige ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
heh upravo zbog toga,dobil sam malo poveču količinu vazelina u lice dok je takva kočnica popustila..zato iz sigurnosti ja to stegnem u škripac i nemaš brige ...
Ni vrag da opruga ima takav šus ili si iz preblizog zrljil unutra :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Kaj nejde u puz hipenol 90?
A kuda bi ga mazalicom utiskival u puz?
Več dugački niz godina guramo unutra tovatnu u kombinaciji sa hipenolom, a odkad je u ponudi tekuča, ludiloooo :icon_eyes:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Več dugački niz godina guramo unutra tovatnu u kombinaciji sa hipenolom, a odkad je u ponudi tekuča, ludiloooo :icon_eyes:

Znaci njemu pase gusto,jel zbog trosenja ili bi ulje curilo van?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome opruga je nutra kaj bi se mogel streljat dok nema poklopca gdje je pumpica i lajtung..nutra sam stavljal lis 2 i samo ke išlo kabum i začas je bila prazna...a vazelin na mojem licu..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Znaci njemu pase gusto,jel zbog trosenja ili bi ulje curilo van?
Bum ti rekel kad mi pošalješ broj mobitela od onog meštra za Zekane :(handshake):
 

Najnoviji postovi

Na vrh