• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ako je to na način kako mislim da si ti zamislio, bojim se da nećeš imat dovoljnu silu, s time da neki puta dobro dođe i regulacija sile, koju samo rukom možeš postići..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo mog pomocnog alata kupljen za 50kn al odlican je iznenadio me ugodno!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Buco , ovako nesto sam gledao u BRICOSTORU u Puli na rasprodaji uz popust od 50 % dodje dvadeset i neku kunu , iskreno ja se nisam usudio kupiti upravo zbog cijene , ne ulijeva mi povjerenje .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam radil dosta s krunama na bivsem poslu i zakon su za busenje rupa na limu ili inoxu do 2mm debljine.
Samo treba pazit kad se busi da se ne pregriju i skure,ja sam koristil ulje u spreju za hladenje,a pogotovo za inox.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I ja ovaj kad sam kupovo sam bio skeptican al ono sad otih 50kn nisu novci necu propast kak bude i sad mi nije zao busio sam i rupe na knaufu za prekidace i uticnice ne vidim nikakvih zatupljenja u drvo isto ide samo piljevina leti ja prezadovoljan!!
@muhanicar neznam zasto je slika prevelika sve druge su normalne zasto je ovu tak uvecalo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
@muhanicar neznam zasto je slika prevelika sve druge su normalne zasto je ovu tak uvecalo
Nije problem ako koja proleti :icon_wink:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Evo kupljena i šelna za karike, cijena 57 kuna- poljska proizvođač. Hvala muhaničaru za informaciju. sad imam i to, vidit ćemo kako će se pokazat.
y0v7sm1vytbwfs4073o4.jpg
[/URL][/IMG]
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
U potrazi sam za kliještima za stiskanje opruga za automobile recimo, ali nigdje nemogu naći pojam na njuškalu kako to tražiti...jel ima tko kakvu ideju??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Probaj guglati kanđe za skidanje opruga amortizera.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Na njuškalu imaš pod-alat za opruge amortizera-ali ovaj je profi,probaj nač ovog sa druge slike.
qvfa.jpg

fdmy.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh