• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
E ovo mi se sviđa, jel imaš možda koju detaljniju sliku? 8-10mm flah, 50mm širok može to pignuti?
S njom savijaš bakrenu sabirnicu 100(čak do 120) x 10 bez brige.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
držala ga neka firma u rudešu , ..ne mogu se sjetiti kak se zove ..ali skup brate....

Šuma ogrijev na Trešnjevci.
25 kila oko 150 kuna.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Znam da nije u temi.... Kawa, ne kužim ovu spiralu na valjku malčera !!?? :icon_scratch:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To sam zrezal dole, to je bil valjak od linije na pilani kod ujaka. To ti tera u jednu stranu foslibe, grede...., da ne klize u kontra stranu od pakirnog mjesta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
U jednoj lokalnoj trgovini su dobili u ponudi Top Tul alat,dali netko ima ,nije potrebno za neki profi posao
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle kaj da ti velim, dok je šogor radil u intercarsu na toptul je bila doživotna garancija. Ja imam set gedora i set gedora za pištolj i za sad več 3-4u godinu znakova trošenja nema a prešrajfile su dosta, pogotovo 10,13,17,19, čak i obične stavljam na pištolj ako mi je pokraj ruke.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
U jednoj lokalnoj trgovini su dobili u ponudi Top Tul alat,dali netko ima ,nije potrebno za neki profi posao

U intercarsu s rabatom najpovoljnija cijena toptula koju sam našao.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Opet nešto sa buvljaka,staro ali iz germany ima žigove.Malo neobične stege ja ču ih montirat na pank za švasanje da mi drže kakve profile i slično da ne treba pomagača da drži.Hrđu ne mogu vidjet zato sam jih več očistio i spremio za novu farbu.Da vidim dal če ko pogodit od čega je to i za što se upotrebljavalo,meni je neki stariji čovek koji je bio u prolazu pojasnio.
imagur host image
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Stege su definitivno, al malo zbunjuje ovaj fiksni dio i to što su na nosačima koji se isto fiksiraju ( vjerojatno !? ) . Imaju ciljanu namjenu, ali .... ne bih znao točno za koju !? :icon_scratch:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Te stege su bile na stolarskom frezeru i bile namjenjene fixiranju okvira drvenih prozora na frezer.Sastavljen okvir se je stegnuo u te stege i moglo se je napravit završne utore i kanale na okviru.Kad se ova stega izvuče iz glavnog nosača se može upotrebit kao obična,danas isprobano jer mi je sfalilo običnih.U glavnom za sitniš koji sam platio dobar i upotrebljiv alat.Material je sigurno dosta bolji neg kod novih koje se prodaju pod malo bolju robu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Uzeo neki dan u lidlu ove kljuceve, otpustat s njima ne mislim pa ce valjda posluzit. Od 8 do 17. Uzet cu si 19 sa zglobom pa cu vidit sta mi je korisnije. Pa ako se pokaze korisnim i uzet nesto bolje.
32474fef9ea2ec780de32cfa0bc0b486.jpg


Usput nasao i staru pokidanu Rahsol racnu, raspale se opruge pa sam i nju sredio

481ce5c099e830f97a8c07c3a761fc75.jpg
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ti okasti ključevi su ponekad dobri ali većinom kad ti najviše treba bude predebela stjenka pa ga ne možeš upotrijebiti. Za mene je do sad bio najkorisniji alat iz lidla set gedora, ona plava kutija.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Nek posluze par puta godisnje, obicno tu gdje moze uc najvise se nazivciram dok vilicom vrtim.
Uzeo sam aku tamo, za sad je ok, pa ce valjda i ovo.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Uopće ne sumnjam u kvalitetu, nije extra extra ali je prilično ok.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh