• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Uzel sem iste ključeve malo sem ih opteretil izdržali ali nekak djeluju ruski :icon_eyes:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ti ključevi nisu vrijedni da se puknuti sagnul i primil u ruke ...fuj

oduvjek govorim da je lidel poduklo skup i sad se potvrdilo po ko zna koji put
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti za amatere je dobar i lošiji alat rođak je 70-tih kupil gedre orginal Švedske koje su imale 30 godina garancije rođaka več 10 god nema a gedore ko nove (radil je sa njima) ma je,,,,, alat koji nadživi vlasnika .:x:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Za lidl si upravu al za sebe[emoji81]

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
gedore također nisu alat za profiće , a ja se računam kao profić,xd
Gedore je Švedska firma profi alata koja je prva izmislila nasadne ključeve pa po njima dobili ime gedore . Alat je bil skup i nije ga bilo kod nas za kupiti. Imam njihov okasti ključ 26/27 koji izdrži dva metra cijev i ne puca . Stigel iz Njemačkog Kipermilera :icon_thumright:
 
E

el pibe

Guest
Gedore je Švedska firma profi alata koja je prva izmislila nasadne ključeve pa po njima dobili ime gedore . Alat je bil skup i nije ga bilo kod nas za kupiti. Imam njihov okasti ključ 26/27 koji izdrži dva metra cijev i ne puca . Stigel iz Njemačkog Kipermilera :icon_thumright:


Ali zato šeraf puca:=:) Tak da ne vidim baš nekakve sreće i koristi od takvog alata.U mnogim situacijama je bolji ishod da pukne ključ neg šeraf.Samo kaj ja još uvijek ne vidim čemu tolika fama oko običnih ključeva?Ja imam doma nekaj od unior extra,tang,eurotools.I ja nisam uspio uočiti nikakvu razliku između njih.Znam samo da mi još ni jedan nije puknuo ili se svinuo.E sad tu postoje ovi "brendovi" pa me zanima kaj takvi ključevi sami šerafe,ne zvone onak iritantno kad padnu na pod,u pauzi odskaču do frižidera i dofuraju ti pivu?Ako je tako neka neko napiše iskustva možda bi kupio takav ključ ma možda čak i čitav set.Ima stvarno alata za mehaniku oko kojeg bi se dalo raspravljati ali ključevi stvarno ne vidim oko čega bi se tu dalo raspravljati.Alat koji nije ni spomena vrijedan.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Svaki alat je spomena vrijedan. Pa čak i onaj najobičniji čekić za čavle zabijat.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je , i stvarno nemojte baciti 77 kuna za one ključeve , par kila vratine makar i 15 let stare s soli na roštilju bude veča zadovoljština
 
E

el pibe

Guest
Svaki alat je spomena vrijedan. Pa čak i onaj najobičniji čekić za čavle zabijat.

Nemoj podcjenjivati čekić.O "običnom" čekiću bi se dalo daleko više raspravljati nego u ključima.Ja imam doma priličnu kolekciju čekića i svaki ima svoju namjenu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemoj podcjenjivati čekić.O "običnom" čekiću bi se dalo daleko više raspravljati nego u ključima.Ja imam doma priličnu kolekciju čekića i svaki ima svoju namjenu.

Ali zato šeraf puca
=%28.gif
Tak da ne vidim baš nekakve sreće i koristi od takvog alata.U mnogim situacijama je bolji ishod da pukne ključ neg šeraf.Samo kaj ja još uvijek ne vidim čemu tolika fama oko običnih ključeva?Ja imam doma nekaj od unior extra,tang,eurotools.I ja nisam uspio uočiti nikakvu razliku između njih.Znam samo da mi još ni jedan nije puknuo ili se svinuo.E sad tu postoje ovi "brendovi" pa me zanima kaj takvi ključevi sami šerafe,ne zvone onak iritantno kad padnu na pod,u pauzi odskaču do frižidera i dofuraju ti pivu?Ako je tako neka neko napiše iskustva možda bi kupio takav ključ ma možda čak i čitav set.Ima stvarno alata za mehaniku oko kojeg bi se dalo raspravljati ali ključevi stvarno ne vidim oko čega bi se tu dalo raspravljati.Alat koji nije ni spomena vrijedan.
evo vidiš , kako kaže raja svaki cigo svoga konja hvali , ključevi su ti nevažni a o čekičima bi pisal litanije ...:mur:
 
E

el pibe

Guest
Nit sam cigan i ne hvalim konje:D:Viš ja nebum pisal litanije o čekićima ali meni su ključevi:mur::mur::mur: jer se stvarno nema kaj pisati o njima ili valja ili ne valja pa ga hitiš.Dok obični čekić kad mu pukne ručka opet ga moreš nasaditi ak se potroši malo ga planski pobrusiš,oboriš lagano rubove i opet imaš alat koji bude funkcionirao ko novi.A ključ kad se izliže sigurno ga nebuš zašel brusiti da buš dobil broj veći.Makar sam i to vidil i vidil sam da ih ljudi švasaju.Svaki ima svoj stav i veselje.Ja sam iznio svoj stav da ne želim uopće gubiti vrijeme na taj alat.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto ne , ključ nije sveta krava , imam ih pobrušenih , navarenih , popravljanih , poboljšanih ..dograđenih , savijenih itd .

alat prilagođavam sebi i potrebama , pa nebum valjda ja njega služil ..to rade oni kaj kupuju alat u koferima ..taj se nikad ne pokvari , niti slomi ...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja imam doma priličnu kolekciju čekića...

Imam i ja 50-ak komada, pa se ne *****m :D:
Ne kaze se bez razloga: mali problem - mali cekici, veliki problem - veliki cekic.
A kako sam bio sretan ko prase kad sam na otpadu nasao novi, neogreban od 12 kg. I to sledge hammer. Najbolja stvar kod takvog cekica je sto ga nitko nece pitati da ga posudis.
 
E

el pibe

Guest
itp nemoj reći dva puta samo da ga vide ovi kaj "hvale konje"to se već daju fini novci dobiti po kilaži:(party):
 

Najnoviji postovi

Na vrh