• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,323
To buš naučil, samo ako imaš volje ili ako te sila natera :icon_wink:
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
712
To buš naučil, samo ako imaš volje ili ako te sila natera :icon_wink:

Ma naučit ću :), neke osnove već znam... Do 7 mj završavam faks (elektrotehnika)pa ću bit više kod kuće pa ćemo više i šarafat.

Evo slike "male" bušilice: MK3 do 30 mm
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovo je sila od tehnike...to je največa kaj imamo račna ili čegrtaljka...krak joj je 45 cm i gore idu gedore od 30 pa do 50 koje imam ja a za više neznam...

Uploaded with ImageShack.us z njom il se odšarafi ili puca druge nema...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo par slika i mog alata!
Ključevi!
Slika2557.jpg

Slika2558.jpg

Slika2567.jpg

Slika2568.jpg

Slika2569.jpg

Kliješta, šerafcigeri, imbusi.....
Slika2559.jpg

Kutija s alatom, to mi je za teren...tu ima svega!
Slika2570.jpg

Slika2571.jpg

Slika2572.jpg

I glavni radni stol...
Slika2560.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
i nastavak...
električarski alat
Slika2573.jpg

Slika2574.jpg

ormar s ručnim alatima...bušilice, brusilice, šlajferice, hoblići, garniture s šerafcigerima i još puno, puno svakakvog alata...
Slika2565.jpg

Slika2566.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Šanana lijepo slozeno sve na svom mijestu svaka cast i jos popisano di sta ide to mi se svida to cu morat promijenit kod sebe i poslozit ko i ti!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
:icon_pray::icon_pray: uh kak je sve lijepo posloženo...svaka čast na trudu koji si uložio da bi ovako sve lijepo sredio... kod mene bi tjedan dana trebalo tak slagati i po cjelom zidu i opet nebi bilo to to...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal sam si truda...budem vam navečer postavil slike kak je zgledalo dok smo ja i tata delali remont u toj istoj radioni :)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
svaka cast, lijepo slozeno, nema boljega neko kad u pol noci trebas neki alat i znas tocno gdje je... :)
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
je*eš majstora koji nema alat u pola noći uza se.....:biggrin:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
šanana sad si mi dao ideju sa tim slikama...sad ču ja da zahebem tatu tak kaj za tjedan dana dok dođe u radionu kaj bude mislil da je profulo koja vrata kak budem sve lijepo posložil...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Drago mi je...

Evo kak je to ljetos izgledalo, izvukli smo tonu starog željeza prilikom kompletnog čiščena radione i od onda je sve na svom mjestu. Generalka joj nije bila rađena valjda 10 god, samo se nahitavalo i nabacivalo unutra. :)
Za ovo staro željezo kaj smo prodali smo nakupovali novog željeza raznih profila (jbg, nemre čovek bez željeza...hehe), elektrodi i kojekavih alata koji su nam falili.
Slika2218.jpg

Slika2217.jpg

moj stari u razvrstavanju i sortiranju :)
Slika2219.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
imam i ja mislim da 2 knjige za imt za 533 i još jedan neznam točno...još su u orginal stanju hehhe
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Evo da i ja nabcim koju slikcu mog alata :)
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh