• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
712
samo ti na onaj flex stavi zaštitu šajbe, da ne bi netko povredu stekao....

Sad ima zaštitu...

Agromaner: rakija ? ??? :icon_rofl: Nije ! :smile:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo mog alata!
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
I par slika moje lijepo slozene garaze(moze se rec prije đungle):(blush):
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
zgodno...a šta češ, sve treba :)

I jos uvijek se desi da ti nesto fali da moras nesto posudit a kad posudis moras dobro pazit jer je vecinom u raspadnom stanju to mi je cesta pojava!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja sa alatom nikak na zelenu granu,uvjek neke fali,doduše to kaj trebam doma to recimo imam,al inače se bavim montažom parketa i tu i tam kakve stepenice i tak
Ubio več 3-4 tisuče eura u taj alat i još uvjek neke fali
Budu i neke slike dok to prikupim jer sad ga ima i u autu i kod kolege


A ona Makitina hrpa na slici od kolege mmm...:Kiss:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo malo...ima još toga al mi se nije dalo slagati za slikanje hehe...

Uploaded with ImageShack.us a slika garaže i alata kasnije jer trenutno je sve razmetano kak pospremam...sam nikak da dojde kraj pospremi hebemu...a ovo na sliki kaj je sve je einhell osim ako bušilice malog flexa zelenog i ovog velkog iskrinog...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
I jos uvijek se desi da ti nesto fali da moras nesto posudit a kad posudis moras dobro pazit jer je vecinom u raspadnom stanju to mi je cesta pojava!

a to je istina, ali da stvar bude bolja, ima hrpu tog skupog alata,a desi mi se nekad da mi zatreba nekakva obična glupost, evo samo jedan primjer, imam sve i svašta, nemam macolu koja dođe 100-njak kn, po nju u selo.... da živiš 100 godina, opet nekaj bude falilo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas bio u Pevecu u prolazu ,šmrc imaju akciju dve brusilice u kompletu Makita,mislim da je jedna 2000w a druga mala ,cijena oko 1200 neka sitna kuna,pih ***** ti besparicu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a to je istina, ali da stvar bude bolja, ima hrpu tog skupog alata,a desi mi se nekad da mi zatreba nekakva obična glupost, evo samo jedan primjer, imam sve i svašta, nemam macolu koja dođe 100-njak kn, po nju u selo.... da živiš 100 godina, opet nekaj bude falilo

bas to neka glupost al meni je dobro prvi susjed ima puno alata i dosta je dobar a pristup u garazu imam uvijek samo otkljucam uzmem i kasnije vratim i to je to prosle godine donio od kuma mali redapciger jer moj mi je bio prevelik i kao obicno raspo se pa sam moro kupit njemu novi a svog nisam jos kupio, ja imam najvise problema s traktorskim prikljucima uvijek moram sarafit po njima i podmazivat pogotovo koje posudim ili jos mi je gore kad svojeg kasnije moram posarafit kad dode s posudbe:fiery:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Danas bio u Pevecu u prolazu ,šmrc imaju akciju dve brusilice u kompletu Makita,mislim da je jedna 2000w a druga mala ,cijena oko 1200 neka sitna kuna,pih ***** ti besparicu

da, to sam i ja škicnuo prekjučer ;) ah, za sve ostalo, tu je mastercard heheheh :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bas to neka glupost al meni je dobro prvi susjed ima puno alata i dosta je dobar a pristup u garazu imam uvijek samo otkljucam uzmem i kasnije vratim i to je to prosle godine donio od kuma mali redapciger jer moj mi je bio prevelik i kao obicno raspo se pa sam moro kupit njemu novi a svog nisam jos kupio, ja imam najvise problema s traktorskim prikljucima uvijek moram sarafit po njima i podmazivat pogotovo koje posudim ili jos mi je gore kad svojeg kasnije moram posarafit kad dode s posudbe:fiery:

uh redapciger je pogotovo pod zaštitom i kontrolom jer kome god posudiš uvijek strgaju nekaj hebemu a skupi su kaj suho zlato...prošle godine smo kupili novi redapciger veliki i bil je jako skupi ali poslije korištenja odmah u vreču i pod stol jer znaju dostaput dojti kolege i pitaju al ima kaj takvoga mi odma da nema jer su nam strgali jednog novog i več poslije nikome ništa ne posuđujemo ...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Evo da i ja nabcim koju slikcu mog alata :)

Ovakvu vibracionu imam i ja....međutim izgorila nakon par sati rada:mad:...sreća pa je bila pod garancijom.....Mislim da je i makita nekad bolje strojeve radila:mur:
Ima djed mali Metabo flex iz 1968-69.....ima 400W, i oduvijek šajbe 125:icon_eyes:...do sad samo jednom tokaren kolektor i nekoliko pari četkica...i đubre samo ide i ide
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
tak je i ovaj moj iskrin...isto je oko 70-80 godišta i samo ide i ide a sprerezal je i vraga a samo su četkice par put mjenjane..
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kolega taj tvoj(uglato kučište) je brat bratu 10 godina mlađi od ovog....ti su se modeli počeli proizvoditi 1977 godine...Ako se sjetim budem slikao....to čudo uopće ne liči na flex :D
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
uh redapciger je pogotovo pod zaštitom i kontrolom jer kome god posudiš uvijek strgaju nekaj hebemu a skupi su kaj suho zlato...prošle godine smo kupili novi redapciger veliki i bil je jako skupi ali poslije korištenja odmah u vreču i pod stol jer znaju dostaput dojti kolege i pitaju al ima kaj takvoga mi odma da nema jer su nam strgali jednog novog i več poslije nikome ništa ne posuđujemo ...

Ma ja imam velikog i posudujem ga samo nekima jer je stari Unior i jako je kvalitetan nemam brige ovaj sta sam ja posudio od kuma je neki mali kojeg je platio nekih 100kn nije ni cudo kaj se raspal al stvar je u tome sta ga sebi jos dan danas nisam kupio jer sam ga moro njemu kupit jer sam njegovog shebo ja cu posudit sve sta imam doma al samo nekim ljudima koji ce pazit na moj alat ko ja na njihov ja sta sjebem tude kupim ti novo i sve 5!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Kolega taj tvoj(uglato kučište) je brat bratu 10 godina mlađi od ovog....ti su se modeli počeli proizvoditi 1977 godine...Ako se sjetim budem slikao....to čudo uopće ne liči na flex :D

kolega ispravil sam pa možda nisi videl..ajd da vidimo i to tvoje čudo od tehnike ak se sjetiš slikati...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma ja imam velikog i posudujem ga samo nekima jer je stari Unior i jako je kvalitetan nemam brige ovaj sta sam ja posudio od kuma je neki mali kojeg je platio nekih 100kn nije ni cudo kaj se raspal al stvar je u tome sta ga sebi jos dan danas nisam kupio jer sam ga moro njemu kupit jer sam njegovog shebo ja cu posudit sve sta imam doma al samo nekim ljudima koji ce pazit na moj alat ko ja na njihov ja sta sjebem tude kupim ti novo i sve 5!

za ovog jedino jedan kolega zna kojemu slažemo kombajn tak da njemu znamo posudit ali rijetko...ovo je isto bil uniorov ali mamuni su ga stezali sa 2 meternom cjevju i na njegvih 70 kg pa računaj koja je to sila bila...pa su zavinuli šaraf i popucal je a tak tvrdog šarafa više nikad nemreš najti jedino da ga daš raditi al opet ostalo je sve ispucano i savijano...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
tak je i ovaj moj iskrin...isto je oko 70-80 godišta i samo ide i ide a sprerezal je i vraga a samo su četkice par put mjenjane..

nemora biti, ja sam u firmi imao takvu istu kupljena nova prije 10-ak god, bila skupa ko vrag..
@ bučo, koliko ti je lit onaj kompresor? 50?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
za ovog jedino jedan kolega zna kojemu slažemo kombajn tak da njemu znamo posudit ali rijetko...ovo je isto bil uniorov ali mamuni su ga stezali sa 2 meternom cjevju i na njegvih 70 kg pa računaj koja je to sila bila...pa su zavinuli šaraf i popucal je a tak tvrdog šarafa više nikad nemreš najti jedino da ga daš raditi al opet ostalo je sve ispucano i savijano...

meni jedino se gore na sarafu malo zglodali coski to sam pobrusio i cesto mi pucaju sarafi na capicama sta se daju produzivat nista se drugo ne piga a isto sam jasio na njemu vrag zna kolko puta!
@zetorboy da 50 lit je kompresor kupljen prije pola godine jos ima 4i pol godine garancije moguce da ce ic u prodaju radi kupnje veceg!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nemora biti, ja sam u firmi imao takvu istu kupljena nova prije 10-ak god, bila skupa ko vrag..
@ bučo, koliko ti je lit onaj kompresor? 50?

evo baš sam pital tatu i kaže da sad nezna točno al oko 78.g...kaže da ga kupil od druge plače dok je počel prvi put raditi u firmi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh