• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ja samo mogu reći da ako netko ide kupiti 'praktik tools' flex nek' se ne nada dugom drdanju jer ima premekane četkice, ja sam svoje spalio u roku od mjesec dana, a ne radim tako puno s flexom. i onaj ležaj gdje nasjeda rotor isto brzo proprdi, al' eto kolk'o para tolk'o muzike, za sto kuna sam dosta toga i nasjeckao i obrusio xD
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imal sam davno dvije Ferm brusilice, malu i veliku. Mala je zgorela, a veliku sam prodao susjedu.
Ostalo mi je samo nekoliko Boschovih i dvije manje Iskre.
Brusne lonce rabe uglavnom dvije velike Boschove, jer mi je Iskrinih šteta :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Nekadašnji žuti bosch i iskra su stvarno kvalitetne i izdržljive.

Ova makita kaj abarth kupuje po lidlu možda vrijedi tih novaca.
S takvima sam radil u firmi jako slabo reže nema snage i svaki tjedan na garanciju,dok stara bošova fleksa nije bila na servisu nikad,a svaki dan radi kao i ta nova usrana makita.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Gde ima Makite u Lidlu? Odma idem kupit još nekih 5 komada flexarica.:icon_rofl:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
dijecu
zerorima
jako volimo živjeti iznad svog standarda.
Nemoj se ljutiti ali: ovo podebljano ti nije OK, radi se o djeci i zetorima zar ne,
a ovo podcrtano je naša stvarnost.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Ne robujem markama, bošova reže, iskrina brusi.
Bošova je prošle godine izrezala crijep za jednu kuću, rezala je jedno dva do tri sata skoro bez prestanka na + 30.
To joj je bio pravi test.
Kad iskrina stane, ako nebudem mogao kupiti drugu boš, ova bošova će i brusit.

Bošova štemerica mi nije trebala, više je drugima pomogla, to priznam.
Za deset, rupa godišnje i nekad nešta oštemat, bila bi mi dovoljna ona iz Lidla.
 

Strujar

Novi član
Tu od
21 Ožu 2016
Poruka
2
Pozdrav,

Na INA benzinskama nudi se Bosch PFS 2000 sprica za bojanje, snizenje s 800 na 500 kn.
Imam doma dosta toga za bojati, od drveta, metala, pa čak i oko auta/traktora djelove limarije, da li je to alat koji moze obavljati takve poslove, isplati se uzeti?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,086
Imam je Wagnerovu špricu/pljuckalicu.
Ne vrijedi pišljiva boba. Možda za lazuru, ali za "uljane" boje je 0 bodova.
Za farbanje su zrak, valjak i penzl.
A ovo je lijepa stvar za na stalažu.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Il za posudit onima kaj nebi nikad nikaj kupili, a sve im treba pa furt dolaze posuđivat :(:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Upravo tak, to je odlićan set za kućnu upotrebu a nije skup, ja sam ćak i cinka šprical sa njom dok sa ursusu plehovinu rešaval.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ali šta... Pravo pitanje je dali čovjek ima kompresor...

Osobno; Taj set za po doma je super, imam ga i bio sam zadovoljan dok nisam uzeo malo bolji pištolj za boju čisto da mi bude lakše za održavanje. jer ide skroz u komade tako da se ne može desiti da zapeče iglica ili neš'. :(y):
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Uvijek postoji od dobrog bolje, bio to obični ključ, kliješta, "šarafciger"....ali ako čovjek ispeče zanat na lošem, kad mu u ruke dođe nešto dobro, to samo što samo ne radi. Moj savjet za amatera, ili bilo koga ko prvi put farba špricom, je uzeti nešto jeftinije za farbanje i raditi oko grubljih mašina, plug, prikolica........na kraju ako šprica i strada zbog nepažnje ili neznanja nije neka šteta, s ovim jeftinijim skužiš neke osnovne principe koji su neophodni za farbanje.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Taj s usisom je predviđen za pjeskarenje, a može poslužiti i za zimsku zaštitu strojeva smjesom starog ulja i benzina.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam s tim kokošinjac šprical :D:
A može za svašta poslužiti obzirom da ima regulaciju mlaza.
 
Na vrh