• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Poticaj će biti isplačen slijedeći mjesec ( 5.).

Več je i ovako kasno,samo ako bude još koji rebalans nečemo imati šta za dobiti..:icon_mrgreen:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Koga spašava isplata tih par stotina kuna poticaja bolje da ništa i ne radi. Možda bi bilo bolje usmjeriti se na to kako unaprijediti prodaju proizvoda hrvatskih poljoprivrednika. Ovako usitnjeni i razjedinjeni laka smo meta svakome i mogu s nama raditi što hoće. Znam za jednoga koji prodaje i preprodaje svinje i omogućio si je da prodaje na kartice i kaže da mu posao ide bez problema. Ovi čiju karticu ima uzimaju mu nekakovu proviziju, on toliko podigne cijenu i svi zadovoljni.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zadnji dan u 5 mjesecu bude sigurno isplata,kao i obično,čekaju do zadnjeg dana,a koliko če mo dobiti još po hektaru mi ratari jel tko zna?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Zadnji dan u 5 mjesecu bude sigurno isplata,kao i obično,čekaju do zadnjeg dana,a koliko če mo dobiti još po hektaru mi ratari jel tko zna?
Nije to zadnji dan ,več 30.6.ove godine je navodno zadnji dan za ispl. poticaja u ovoj godini.Sad če to brzo ,vrijeme leti,ali ko preživi ko ne,ne(život ide dalje)...:fiery::icon_pray:
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Rok za isplatu, ako je uopće bude je 30.6., na prošlom rebalansu proračuna su uzeli ministarstvu poljoprivrede 400 milijuna sad 100.
Moja pretpostavka je da će biti još koji rebalans il kako se već to rezanje poticaja zove i da je to to što smo dobili ove godine dobili.
Nadam se da se varam, al živi bili pa vidili!
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
agronet,u desnom cosku gore, ti pisu odluke,stisnes to i pokazu ti se,zahtjevi
baš gledam informativni izrčun napravljen 28.03.2014,onda jos nisu znali da ce bit rebalans,morat ce pravit novi izračun ili će bit ovaj koji je sad.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja kada to otvorim izbaci mi obavijest ˝sljedeća datoteka može oštetiti vaše računalo"i sav tekst je kao nešto ne dešifrirano,u čemu je problem,valjda nešto nije instalirano na kompu
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
aman prijatelju šta to vrijedi otvarat kad oni svaki dan krešu.....i znaš klinac el ćeš i šta dobit:(punch):
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Ništa ne radit dok ne postane opet isplativo dok crknu svi lidli i kauflandi dok netko pritisne reset dok ova država crkne i nebude za sve neradnike možda se tada pojavi neki tračak nade za nekakvu proizvodnju bez 1000 poteškoća i propisa ,dok seljaci dobiju ozbiljne menađere koji će zastupati njihove interese i neku stranku koja nije hss hdz ili antiseljački sdp
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ništa ne radit dok ne postane opet isplativo dok crknu svi lidli i kauflandi dok netko pritisne reset dok ova država crkne i nebude za sve neradnike možda se tada pojavi neki tračak nade za nekakvu proizvodnju bez 1000 poteškoća i propisa ,dok seljaci dobiju ozbiljne menađere koji će zastupati njihove interese i neku stranku koja nije hss hdz ili antiseljački sdp

Sve točno,al od cega zivjet ,dok se to ne dogodi ...
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Taj poticaj ,treba zaboravit,neračunat na njega a ako sta sjedne ....ok . Koliko puta smo popusili racunajuc na njega ,barem ja ...
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
Ništa ne radit dok ne postane opet isplativo dok crknu svi lidli i kauflandi dok netko pritisne reset dok ova država crkne i nebude za sve neradnike možda se tada pojavi neki tračak nade za nekakvu proizvodnju bez 1000 poteškoća i propisa ,dok seljaci dobiju ozbiljne menađere koji će zastupati njihove interese i neku stranku koja nije hss hdz ili antiseljački sdp

je da. svi ti koji nas zastupaju su u govnima zbog svog "položaja" pa jadni moraju podmirivati veze i vezice, zbog kojih su na vlasti. i na te veze otpadne onih samo jadnih cca 300 (1000..i kojih bogatih) pa tako da opet zarada koja bi REALNO trebala biti naša opet sjedne u tuđi džep, iako meni nije ni isplaćena. ali ok, trebaju ljudi plaćati stanove od 300 kvadrata i aute koje nemaju pojma voziti nego još plaćaju i vozače...zamisli. No ok. Možda nisu svi takvi...:icon_toilet::icon_super::confused::confused::mad::mur:
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
pa trebamo se organizirati i početi sami odlučivati o svojoj sudbini.
u hr imamo 200 000 opg ova pa je to lijepi broj birača ali ne mi imamo svojih 1000 udruga i sami sebe usosimo da nam drugo zlo niti ne treba, pa onda svi kukamo i bekarimo.
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
tatar lijepo ti to zamišljaš ali seljaci su svi već u partijama ovoj ili onoj potpuno nebitno i koriste te privilegije i obavezno pljuju po onoj koja je na vlasti samo jedan paradoks----- nijedna stranka nema seljka u saboru ---- to ti sve govori kako nas tretiraju a mi smo snaga samo jedinstveni a takvi nismo bili od seljaćke bune
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Bio sam nedavno na jednoj skupštini seljaka, koja je to razjedinjena družina, uspjelo je vlasti ono zavadi pa vladaj jer mi smo plodno tlo za to, nego do kada se ono predaje zahtjev za poticaj, 15. svibnja ?
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh