• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ma vjerojatno će pred kraj roka krenut isplata, dakle tamo od petog veljače negdje.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Danas sam čuo nešto što barem ja nisam znao, ne znam kako ostali pa da objavim.
Tko će ove godine imat prijavljene livade i pašnjake te čestice neće moći do 2020.g. prenamijenit u oranice ili nešto drugo... Doduše, ako sam dobro skužio moći će ih prenamijenit ali neće se dobivat poticaji kao za oranicu tako da đabe prenamjene. Ja idem sad prenamjenit livadu u oranicu, dio sam voćnjaka zasadio sada a dio sam mislio najesen ( tu drugu polovicu cu na proljeće pretanjurat) i ovaj dio koji bi sadio najesen do 2020. nebi dobio poticaj za nju ako ju sada ne registriram kao oranicu ili trajni nasad.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
navodno omotnica izmjenjena,gube oni koji imaju posebna plačanja(prmj duhan),a dobivaju stočari,mislim na krave,neznam da li sve grane stočarstva......ima još detalja al jako komplicirano pa ako sam ja možda nešto krivo protumačio ne želim širiti dezinformacije......:icon_oak:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Raspitaj se u agenciji da li je referentna za livade bila 2013. godina...tako se nešto prije pričalo....

Da li netko zna jel treba i u katastru mijenjati kulturu ili je jedina priznata evidencija arkod?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
To sam zvao nadzornu stanicu (eko) da pitam da li sad mogu prijavit parcelu za eko nadzor a naknadno u 3 mjesecu upisat u arkod i rekao mi je čovjek da idem odmah upisat u arkod jer od ove godine više neću moć dobit poticaje ako sad ne promijenim livade i pašnjake u trajne nasade ili oranice. Rekao je neka sad ucrtam u arkod šta mislim sadit najesen ili nagodinu ali neka na proljeće pretanjuram.
Jedino je mjerodavan arkod tj. krajobraz.

Mislim debilana, netko na godinu odluči posadit 10ha voćnjaka i onda 4 godine neće dobit poticaj.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
I očito da danas nema ništa od poticaja ?:D
Niti natječaja za ruralni..-.-
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
I očito da danas nema ništa od poticaja ?:D
Niti natječaja za ruralni..-.-
ma to svi presretni,troše mukotrpno zarađen novac i plaču od sreče što imaju ovako sposobne,iskrene i poštene političare........nemaju vremena visit na forumu ko mi koji smo puni para......:icon_rofl:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ne,nije se najavila,samo je dosla na dvoriste sa autom..Krave po brojevima gledala,evidencija špricanja,racune od herbicida i ormar..
Jesi ti u integriranoj proizvodnji kada te traži evidenciju prskanja?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Vi čekate novi poticaj a ja nisam dobil ni za predlani. Možda samo pola i niko mi nemre reći zašto je to tak, a dužan nisam.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Vi čekate novi poticaj a ja nisam dobil ni za predlani. Možda samo pola i niko mi nemre reći zašto je to tak, a dužan nisam.

Možda si smanjio površine, onda imaš penalizaciju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh