• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da, piše: IUV_PG_2015 58,16
IUV PG 2016 68,93
..........
..........
IUV PG 2019 101,24
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sva ta prava su smišljena da se na legalan način seljaku uzme novac uz pomoć birokracije,evo primjer ,sadašnji ravnatelj agencije je izjavio da nema duga za mljekare iz 2012,a postoji presuda iz vana da ima a bivši lažovina je izjavio da za presudu zna ali da nema novaca,znaći gotova i završena prića po tom pitanju,tako i sada bude sa svakom stavkom isplate
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
...ne bi mene čudilo i da ne isplate svima... objavljeno je da je poticaj isplaćen, glavni su dobili, mali između sebe ne znaju ko kaj.. svi bumo šutili i mir u državi... tak to meni izgleda...
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Gle zvao sam zagreb i gospodja mi je rekla da je u toj prici najbitnije vrijednost prava (moja je 168) a iuzv u 2015. Mi je 89 eura, u 2019. Je 111 eura. Cistim ratarima sa punim pravima (nista iz nacionalne rezerve) je 150 eura otprilike.

E sad ona je meni rekla kao da ovo za iuzv nema veze vec se gleda vrijednoat prava.... daj Boze da je tako ali vidjet cemo u 2015. Meni je ovaj iuzv manji iz razloga sto sam na pola zemlje dobio prenesena prava sa zemljom, ali je ostala polovica iz nacionalne rezerve. Kako kod tebe izgleda? Jel imas sve iz nacionalne ili? Ili cak imas neku zemlju na kojoj nemas prava pa ti je zato iuzv nizak?
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Da nije bilo HDZ-a sad bi ti glaso za yu radikale(četnike vučića nikolića i naravno prodan hrvata šešelja) sram te bilo !
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
Pa još glasajte za hdz

...nikad nisam i nikad nebum... nisam opterećen ******ma i partizanima, nisam sudjelovao u domovinskom, tek sam `81 rođen, ali znam da sam bio spreman krenut u život a ispalo je da je sve popljačkano, moji nisu bili imućni da mi kupe radno mjesto ili neku firmu na rasprodaji.... možda sam zato manje domoljub, nije mi ruka na srcu 24 sata na dan, al zato od kad znam za sebe znojim se na hrvatskom polju...

... i zato sve može, ali hdz ne može...

jel kome kaj sjelo danas?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Nema nista......bio danas u banci placat kredit po izvodima zadnja uplata 18.4. nekih 120 kn/ha
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
...nikad nisam i nikad nebum... nisam opterećen ******ma i partizanima, nisam sudjelovao u domovinskom, tek sam `81 rođen, ali znam da sam bio spreman krenut u život a ispalo je da je sve popljačkano, moji nisu bili imućni da mi kupe radno mjesto ili neku firmu na rasprodaji.... možda sam zato manje domoljub, nije mi ruka na srcu 24 sata na dan, al zato od kad znam za sebe znojim se na hrvatskom polju...

... i zato sve može, ali hdz ne može...

jel kome kaj sjelo danas?

Sve potpisujem.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Pa još glasajte za hdz

Po tvome bih ja trebao glasati za HDZ, jer sam zadovoljan sa isplacenim?

Bas si plitak mali. I mislim da ovaj forum nema veze sa izborima.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Da nije bilo HDZ-a sad bi ti glaso za yu radikale(četnike vučića nikolića i naravno prodan hrvata šešelja) sram te bilo !

Prijatelju vidis da im ni to nebi bio problem "sve moze al hdz ne moze"
Katastrofa kako neki razmisljaju. Al tko nije nista dao za Hrvatsku niti osjetio rat na svojoj kozi nezna ni ne razumije nista.
Plus toga najveci udarac poljoprivrediuopce je zadala upravo Milanoviceva vlada, al nasli su nacin da okrive druge i da im povjeruju...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Bas vam je i izbor, nije gov*o nego se pas posro. Isto sranje, drugo pakovanje.
Meni nije nist vise. Jos nista. A nadam se za mlade da bi moglo nesto, jer ovo za sada je oko 2/3 onoga od jeseni.
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
Prijatelju vidis da im ni to nebi bio problem "sve moze al hdz ne moze"
Katastrofa kako neki razmisljaju. Al tko nije nista dao za Hrvatsku niti osjetio rat na svojoj kozi nezna ni ne razumije nista.
Plus toga najveci udarac poljoprivrediuopce je zadala upravo Milanoviceva vlada, al nasli su nacin da okrive druge i da im povjeruju...

prijatelju...i moji su bili u ratu... rat i ovovremena politika nemaju veze...i ja bi za hdz ako se riješe lopova, a koje si mogućnosti imao nakon mature 03/04? tko ti je to omogućio? Ja sam maturirao ranije i nisam imao sreće nit mogućnosti. želim gledat naprijed jer imam ženu i troje djece i želim za njih bolji život. Za kog ti gledaš tak pozitivno u budućnost.
prosim... bez ljutnje, samo objašnjavam svoje stajalište, a to doista sa isplatom poticaja nema veze... i onako zajedno čekamo
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
Trenutno na računu isplačeno oko 2,162 kn po ha. Sa onim iz 11mjeseca pa sve do sad. e sad je pitanje dal je to onda sve ili ce biti jos. dal je netko tu dobio sve po ha?.
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Isplate potpora jos uvijek su u tijeku strpite se jos malo tako mi danas rekose u agenciji za pl,jer za mlade jos nije nista islo i tako od petka do petka vec 3 tj traje agonija
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
prijatelju...i moji su bili u ratu... rat i ovovremena politika nemaju veze...i ja bi za hdz ako se riješe lopova, a koje si mogućnosti imao nakon mature 03/04? tko ti je to omogućio? Ja sam maturirao ranije i nisam imao sreće nit mogućnosti. želim gledat naprijed jer imam ženu i troje djece i želim za njih bolji život. Za kog ti gledaš tak pozitivno u budućnost.
prosim... bez ljutnje, samo objašnjavam svoje stajalište, a to doista sa isplatom poticaja nema veze... i onako zajedno čekamo

Ma ni ja nisam u hdzu nit sam odusevljen njime. Ali nije mi jasno da netko moze za sve okriviti njih, a zaboraviti sto radi druga strana. Koliko su se ovi bivsi zaduzili a nisu krali?!?
Mislim da sve to ima direktne veze s poticajem, da ga isplacuju uredno nebi se mi sad s tim zamarali.
A ja sam osobno tamo negdi do 2010/11. jako dobro zivio od poljoprivrede, onda je krenulo nizbrdo i nemoze mi nitko reci da je to zbog lopova, jer su se tek onda poceli gomilat dugovi i krize, kad je kod ostalih zavrsila kriza kod nas je tek uhvatila maha i okriviti za to samo hdz je smijesno
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
235
Oprostite! Jel može bez mi,vi,oni? Svake godine dobijemo poticaj, netko prije netko kasnije ali na kraju ga dobijemo! Problem su cijene proizvoda, dok se to ne sredi možemo samo sjedit i plakat!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh