• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Gustavo, ako se ne mislis baviti poljoprivredom daj rađe zemlju u najam nekome tko je treba. Uberes nesto od rente, zemlja bude odrzavana... vjeruj da orasi ne rastu sami od sebe, treba i njima brige i truda... Svastarenju treba stati na kraj a ti u Njemackoj ne bus imal vremena za svastarenje.
 

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Ako sam dobro razumio ministar je najavio da bi poticaji bili isplaćeni do 15.5. i da je do sada plaćeno 46 posto?Plodovi zemlje.Baš me zanima krajnja situacija.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da tako je izjavio,sada čekamo da vidimo,rekao je da pare imaju,onda problema nemaju,mogu sutra to sve uplatiti.
Brzo če i taj 15.5 pa če mo vidjeti.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Da li je to isplaćeno 45% prvog dijela,jer ovo je navodno bio dio iz eu,a još treba ići iz rh proračuna..ili je sveukupno isplaćeno toliko sa onim predujmom...?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ovaj drugi dio iz proracuna RH, bit ce umanjen 15-20% zanimljivo kako to ministar nije spomenuo....dakle ovo sto je isplaceno je debelo vise od pola.....
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Ovaj drugi dio iz proracuna RH, bit ce umanjen 15-20% zanimljivo kako to ministar nije spomenuo....dakle ovo sto je isplaceno je debelo vise od pola.....

Možda jadan ne zna sve što ti znaš.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Nakon 30.6. bit ce lako izracunati pa cemo vidjeti....ugl. da sad ne ulazimo u beskonacne rasprave o pticicama o tome cemo poslije 30.6. ili 15.5.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sad je većinom išlo za zemlju a u ostalom djelu ima dosta preraspodjeljenih plaćanja tako da se uzalud veselimo
Većina nas će dobiti debelo ispod 2000 kn poticaj po ha
A oni će reci da je sve isplaćeno i bok pero
A ima nesretnika koji će dobiti ispod 1500
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Meni danas iz agencije rekose da isplata pocinje od sredine mjeseca. Ne do, nego od sredine mjeseca. Hahahaha, koji sprd od drzave. Al ajd, bili su jako fini i rekli su mi druge stvari koje su me interesirale.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Itp , tako kaže i jedan kolega isto da su mu rekli, tek od 15...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Moz' bit. I ucinilo mi se da je Romicu nos narasto od zadnji put.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega zvao u agenciju za prava
Cifra iz 2014 se djeli sa hektarima iz 2015 ako ste u njoj još unosili u odnosu na 2014 i zato imamo šarenu cijenu prava
:(call)::mur:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Jedino mladi poljoprivrednici su dobro prošli lani kod unosa nove zemlje jel oni su dobili maxsimalnih 168 eura iz nacionalne rezerve
A mi ostali banana....
A najgore kaj neispada niti da ćemo dobiti iznos financijski iz 2014...
Bas me zanima za stočare sto su lani pobrali zemlju koliko su oni dobili...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh