• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Ako je ministar reko sve isplaćeno do 15.5. Agencija tad počima isplata. Sljedeći je na redu min. Financija da kaže koje godine .!
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
212
Ma nemoj?
Mi netrebamo repromaterijal i naftu kupiti?

oprosti prijatelju mi smo u većim problemima, ja isto to trebam plus hrana za stoku, veterinari, struja, smjesa , a sve skupo! folije da ne nabrajam! bit stoćar danas je jako teško!
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Meni danas sjelo 100,03 kn, i za te novce budem knjigovođi printal izvoda. Ajde bar je preko 100 kuna. Na kraju kad budemo zbrajali koliko je sjelo, zbroj će izgledati ko račun za špeceraj.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
oprosti prijatelju mi smo u većim problemima, ja isto to trebam plus hrana za stoku, veterinari, struja, smjesa , a sve skupo! folije da ne nabrajam! bit stoćar danas je jako teško!
Krivo si shvatio moj komentar ili sam ja krivo komentirao. :)
Ja sam isto stocar i to je bio komentar na post u kojem pise da nama za zemlju netreba poticaj.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
oprosti prijatelju mi smo u većim problemima, ja isto to trebam plus hrana za stoku, veterinari, struja, smjesa , a sve skupo! folije da ne nabrajam! bit stoćar danas je jako teško!


Biti stočar kao mladi gospodin što je bio na poljoprivrednoj emisiji 1.5.
koji sa 60 jutara zemlje nemože proizvest hranu za svoju stoku... mislim da nemamo o čemu pričat..
Biti teško stočar u današnje vrijeme nebi baš rekao, na području vtc šta voze, koju mehanizaciju imaju nebih rekao..
A ima i drugih proizvodnih kultura koje se uzgajaju kod nas i ti proizvođači su ipak malo težoj situaciji nego stočari.... hvala
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Ne znam zašto se ljudi tu prepucavaju kome je lakše, a kome teže. Svi mi koji se bavimo ili još bavimo poljoprivredmo smo u istom dreku. E sada se hvaliti da meni nije do zuba kao susjedu nego samo do vrata ne vodi ničemu. Ako se u vrlo kratkom vremenu nešto bitno ne promjeni ode sve k vragu. Neki dan je kod mene bila registracija traktora. Ja sam sa svojom 61 godinom bio među mlađima, a najmlađi traktor kojega sam vidio bio je Zetor star oko 20 godina. I bilo je bar upola manje ljudi nego prije desetak godina.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
212
Biti stočar kao mladi gospodin što je bio na poljoprivrednoj emisiji 1.5.
koji sa 60 jutara zemlje nemože proizvest hranu za svoju stoku... mislim da nemamo o čemu pričat..
Biti teško stočar u današnje vrijeme nebi baš rekao, na području vtc šta voze, koju mehanizaciju imaju nebih rekao..
A ima i drugih proizvodnih kultura koje se uzgajaju kod nas i ti proizvođači su ipak malo težoj situaciji nego stočari.... hvala

vi to vidite sa te strane-ima veliki traktor i dobro mu je a iza svega stoji kredit, kredit itd.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
860
I ono svi stočari trebaju i dobivaju zemlju radi hrane, a na 75% oranica siju uljanu repicu i pšenicu,
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
vi to vidite sa te strane-ima veliki traktor i dobro mu je a iza svega stoji kredit, kredit itd.

Ko im kriv ne žalim takve zaduži se i poslije plače zato i nemože napred .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh