• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,921
Svaki put prije poticaja ista bruka..pa što niste navikli na nepoštivanje rokova sa poticajima?kao da je to nešto novo..nek bude love,to je bitno.10-20 dana razlike njima je to sve isto..a opet ponavljam,mi smo si izabrali vladu po drugi put u godinu dana...
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
Avans je prosle godine isplacen u izbornom tjednu. Kako sada nema izbora, isplata ide pravovremeno :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Nece, nisu njihovi dobili izbore:)

Možda za Sv. Nikolu, ak Božo ne potroši za tablete :D:
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Zar oni u vladi kad zasnivaju radni odnos ne idu na ljekarski. Ako idu zasto ne iznesu koliko je palo na psiho testovima ?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
Otvorim agronet i pogledam prava..kad ono: imao sam 168 eura ( opg otvorio 2015 g. ) a sada 182 eura. Jel se jos kome mjenjala vrijednost prava?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Otvorim agronet i pogledam prava..kad ono: imao sam 168 eura ( opg otvorio 2015 g. ) a sada 182 eura. Jel se jos kome mjenjala vrijednost prava?

Toliko i ja imam a sad ćemo vidit.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
To je iznos osnovnog poticaja po hektaru, na to jos idu zelena, prvi hektari, proizvodna itd
Malo se igraj po agronetu i naci ces kolika su ti prava.
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Za prava mi pise 182,,a dali se zna za ovo ostalo koliko iznosi,zeleno,prvi hektari...dali se moze to gdije pogledati ili to koliko oni uplate,opg imam od prosle godine i imam 1,10 hektar ,bilo mi je prijavljeno pola kukuruza pola uljana tikva
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh