• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
A šta je sa nama koji nismo dobili sve osnovno i zeleno..?
Gledam po odlukama i isplaceno je velika razlika.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ja danas dobio zeleno plaćanje ,oko 250 kn/ha. Po odlukama trebalo bi biti još,ali ni ovome se nisam nadao,tako da dobro došla svaka kuna.
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
oko mene su ljudi poceli dobijati eko ja nisam jos ocekujem ovih dana da se i to rjesi
pa da pocnem a radim po mlo :)
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Znači da je to bilo to što se tiče poticaja. Tko je dobio dobio a tko nije obriši suze.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Koliko sam uspio popratiti te silne uplate... Meni nedostaje nekih 30-ak posto... Mogu se pozdraviti s tim?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Do kad budu trajale te uplate jos, sad ovaj 7. mjesec uopce nisam gledao stanje na racunu, a isto tako mi je nedostajalo jos nekih 30 posto?
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
trebalo bi biti poranavanje racuna koliko sam shvatiopo odlukama treba da bude isplaceno kome sta nije placeno
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kada če ti 30% što su nam dužni ostali..
Mislim na razliku po obračunu na Agronetu.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ali opet ne bude isplaćena potpora u 100% iznosu, ja kad pogledam koliko mi je dodijeljeno pravo i kad sve izračunam fali cca 6-9%, u agenciji kažu da je to, to za 2016.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ja još dobio i to danas oko 150 kuna po ha. Točno po odluci i to ovoj zadnjoj. Nisam se nadao ,ali nada umire zadnja.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Možda niste dobili jer ste onda dobili sav iznos,mislim do kraja travnja. Meni tek sad nakon svih isplata iznos po hektaru je 1800 kuna,samo ratarstvo.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ja još dobio i to danas oko 150 kuna po ha. Točno po odluci i to ovoj zadnjoj. Nisam se nadao ,ali nada umire zadnja.

A kada si izračunaš osnovno plaćanje iz prava što imaš ostvareno, dali ti je isto kao i u odluci osnovno plaćanje....
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Meni stiglo danas izvjesce i pise da mi je odobreno i isplaceno sve..a nije fali dosta..
Odobreno mi je 1696 kuna po hektaru a isplaceno 1400 tako da ne seru da je poticaj veci..
GDJE JE RAZLIKA ?
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Po odluci koju sam dobio od agencije piše koliko mi je odobreno i koliko isplačeno.
E a sada izvode iz banke u ruke i to sve zbrojiti pa vidjeti jel to tako kako su napisali i točno.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh