• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Nije mi jasno jel se moze izaci ili e iz registra poreznih obveznika pausalno placanje??
Evo ja sam sad zvala poreznu i kazu da se moze cim ne prijedjes 80500
 
Posljednje uređivanje:

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Braco mila ja ovo nista ne razumijem. Znaci imam odobreno na agronetu oko 11000kn prava. U studenom sam dobio oko 5000kn i sad u veljaci oko 2500kn. Prosle godine isto tako samo su u veljaci isle duple uplate 2x osnovno,zeleno,pre...e sad ovdje http://www.apprrr.hr/u-agronet-u-do...t-za-izravne-potpore-za-2017-godinu-2574.aspx stoji da se radi o potporama koje su odobrene do 19. veljače 2018. godine (predujam i prva rata) na osnovu podnesenog Jedinstvenog zahtjeva u 2017. godini. Ako se radi o predujmu i prvoj rati onda je logicno da bih trebao u ovoj prvoj fazi isplate dobiti taj iznos koji mi stoji u odlukama da je odobren do 19.02 a tako stoji i u napomeni ispod odluka na agronetu. Znaci da bih do kraja veljace jos trebalo biti uplata za osnovno, zeleno i preraspod...ili sam ja to mozda krivo shvatio...
Isto i kod mene,za sad 123 kn ,nadam se dokraja mjeseca da ce biti ok
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Nije mi jasno jel se moze izaci ili e iz registra poreznih obveznika pausalno placanje??
Evo ja sam sad zvala poreznu i kazu da se moze cim ne prijedjes 80500
Ako u ovoj 2018 ne prijedjes 80500 do 15.1.2019 predas zahtjev za izac, barem do sad je bilo tako
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
558
Zašto nula kuna. Meni piše 915 kuna po hektaru, a vjerovatno e ostatak ići u svibnju.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
Ja sam danas provjerio i sjelo je onako kako mi piše na agronetu( informativni izračun). I predujam i prva rata pašu po agronetu. Croatia banka.

Ne znam kako isplaćuju jeli po broju opg-a ili abecedno ili pak po predanom zahtjevu.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Ja sam danas provjerio i sjelo je onako kako mi piše na agronetu( informativni izračun). I predujam i prva rata pašu po agronetu. Croatia banka.

Ne znam kako isplaćuju jeli po broju opg-a ili abecedno ili pak po predanom zahtjevu.

Ti si prvi u ovoj drzavi koji tako kaze!!
Daj mi reci nekih 7 brojeva da lotto odigram ;)
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
1,2,3,4,5,6,7 :(nod):

Nisam ti ja neki sretnik imam samo 2,5ha :s: Kažem kako je i ne skrivam ništa. Moram priznati da je i mene malo iznenadilo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh