• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Upravo provjerio na kartici za plavi dizel stigla dozvoljena količina goriva...samo da još lova sjedne ,pa mogu po gorivo..
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jučer i danas dolazio blindirani kamion u FINU. Znači keš je stigao kreće isplata poticaja ubrzo. A što je dugih cijevi, baš je nekom do pljačke kuna :)
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Meni baš jedan kolega kaže koji je u jednoj od poljoprivrednih udruga da bi sve trebalo sjesti do 25?!?! To je sutra kaj ne?:scratch
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Upravo provjerio na kartici za plavi dizel stigla dozvoljena količina goriva...samo da još lova sjedne ,pa mogu po gorivo..

jel imaš istu količinu kao i lani ili je smanjeno šta?
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Mene su sje..li prije Nove god nisam imao novaca za plavi, pa mi propalo oko 500 l, a kad sam došo do novaca nema ništa na kartici i tako to oni kao da njihovo daju, a svi žive od proizvođača.:toimonster:
Mislim da su kuka i motika rješenje.:axe:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Mene su sje..li prije Nove god nisam imao novaca za plavi, pa mi propalo oko 500 l, a kad sam došo do novaca nema ništa na kartici i tako to oni kao da njihovo daju, a svi žive od proizvođača.:toimonster:
Mislim da su kuka i motika rješenje.:axe:

Pa meni nije ništa propalo, a nisam potrošio oko 1200 l......
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ja sam imao za krčit neke parcele i malčirat kupine i ostalo i već bi dio napravio, al sjeba..še me partizani opet,:axe:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Kad već o poticajim, gdje bi mogao provjerit koliko mi zapavo oni moraju isplatit???? jel to moguće
 
B

Bobo

Guest
Trebalo bi pisati na agronetu ali nula bodova... bas nekidan sam isao gledati i ne pise nista...
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Zanima me pricaju tu oko mene ljudi o nekim polaganjima za traktore da ce trebat imat neke dozvole za oranje i ostale radove cak i za motornu pilu i zanima me razlika izmedju OPG-a I kad se dobiva poticaj ali nisi u sustavu PDV-a
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,669
Kad već o poticajim, gdje bi mogao provjerit koliko mi zapavo oni moraju isplatit???? jel to moguće
Kolik ja znam još se nemože a nisu imali vremena to šest mjeseci obradit,morali kemijati kako prodati JAKOVININ dučan ??????
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
baš ti vjerujemo...tvoja 1 poruka....pa u sridu...malo morgen.

hahaha, ko je jamio,jamio....

Kad već o poticajim, gdje bi mogao provjerit koliko mi zapavo oni moraju isplatit???? jel to moguće

agencija za placanje...... od 2008-2011 imas sve ko je kolko dobio,za 2012 nema jos nista
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh