• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Nije jednako raditi hektar voćnjaka i povrća ili kukuruza, a poticaj isti,

Pa zato sam napisao za ratarstvo, a za vočnjak i povrče bi trebalo povečati nekoliko puta.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,631
znaš kak su napravili za povrće?
ovak, imaš parcelu od 5000 kvadrata i na njoj nekoliko plastenika...recimo 3000 kvadrata plastenika.
i onda više nemaš 5000 kvadrata u arkodu, nego samo 3000....:(happy):
eto, znači zbilja su prepoznali di je caka...:icon_pray:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
znaš kak su napravili za povrće?
ovak, imaš parcelu od 5000 kvadrata i na njoj nekoliko plastenika...recimo 3000 kvadrata plastenika.
i onda više nemaš 5000 kvadrata u arkodu, nego samo 3000....:(happy):
eto, znači zbilja su prepoznali di je caka...:icon_pray:

Ma i u voćnjaku, meni omeđio kako su stabla, a voćnjak još tri metra okolo al ne priznaju.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ma i u voćnjaku, meni omeđio kako su stabla, a voćnjak još tri metra okolo al ne priznaju.

ja neznam jel to ovisi o županijama ali meni nitko nije ništa međio i mjerio,ako sam prijavio hektar voćnjaka toliko mi i plate,nema nikakvog mjerenja oko stabala ili neznam što,tako i za plastenike.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
a
Štovani gospon previše si ratnički nastrojen. Što se stalno buniš, a tebi SJELO u tvom prvom postu. Možda se netko šalio s tih 5000 eura kao i ti, ako nije ja sam za uvođenje "RobinHizma" uzet jakima i dati slabijima šansu da prežive.Što se tiče uvođenja više OPG..e vidiš tu nema šanse...jer ovi Tvoji miljenici iz vlade, svaku prevaru ili pokušaj prevare, kažnjavat će s smanjenjem ili ukidanjem poticaja svakom ponaosob tko manipulira.
Lijep pozdrav i ugodan dan. :icon_pidu:

Jel ti žao što je meni sjelo a tebi nije. Bar ne pišem gluposti i ne stavljam nekom riječi u usta.
Ja nisam ni pomisljao ić s manipulacijama i neznam zasto me tu prozivas, kao i da su to "moji" miljenici iz vlade. Znam što misliš al dok netko čita tko ne prati ispada obratno. Mislim da uskoro nece bit niciji. Napisao sam za tih 5000 eura da to nece proci. @bhorv pretpostavljam da si stočar, ne čitam predstavljanja, žao mi je što su stočari u takvoj situaciji kakvoj jesu, kao i svi mi, ukratko..mislim da nas ova vlada nemoze, nezna izvuci iz problema a ni neznam ko bi to mogao biti.
 
N

nana30

Guest
Točno nije u svim županijama isto. Ni nama nitko nije došao i omeđio voćnjak.
Ali mene zanima nešta drugo.
Da li je netko od voćara dobio poticaj?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Pa tko radi više zaslužuje dobiti i više poticaja.:(nod)::(talk):Ali nemože dobiti poticaj onaj ko ima 2,5ha isti iznos kao onaj koji ima 15ha( govorim za ratarstvo).[/QUOTE

i onaj sa 15 hektara i onaj sa 2 jednako se narade i ulože novce po tom 1 hektaru, prema tome, zaš ne bi imali jednako?
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
i onaj sa 15 hektara i onaj sa 2 jednako se narade i ulože novce po tom 1 hektaru, prema tome, zaš ne bi imali jednako?

mislim da je ovdje član zulje komentirao ono sto je jedan clan napisao na stranici-dvije prije, da se radi na tome da bi oni koji imaju do 3 ha zemlje dobivali 5000eura poticaja, što po meni nema smisla, jer onaj sa 15 ha zemlje bi dobio manje neg taj sa do 3 ha. totalno bezveze, iako bi to i meni odgovaralo. normalno je da svako dobije po jedinici površine, ko što si napisao, ulog je isti, donekle.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
mislim da je ovdje član zulje komentirao ono sto je jedan clan napisao na stranici-dvije prije, da se radi na tome da bi oni koji imaju do 3 ha zemlje dobivali 5000eura poticaja, što po meni nema smisla, jer onaj sa 15 ha zemlje bi dobio manje neg taj sa do 3 ha. totalno bezveze, iako bi to i meni odgovaralo. normalno je da svako dobije po jedinici površine, ko što si napisao, ulog je isti, donekle.

A to je druga stvar onda... To stoji.
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
mislim da je ovdje član zulje komentirao ono sto je jedan clan napisao na stranici-dvije prije, da se radi na tome da bi oni koji imaju do 3 ha zemlje dobivali 5000eura poticaja, što po meni nema smisla, jer onaj sa 15 ha zemlje bi dobio manje neg taj sa do 3 ha. totalno bezveze, iako bi to i meni odgovaralo. normalno je da svako dobije po jedinici površine, ko što si napisao, ulog je isti, donekle.

Upravo to sam htio reči :icon_winkle:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
danas u poljoprivrednoj nisu ni spomenili poticaj za ratarstvo samo ove za ovce,pcele,kokosi,hrave ,svinje..
pritajiii su se..............a love nema
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
danas u poljoprivrednoj nisu ni spomenili poticaj za ratarstvo samo ove za ovce,pcele,kokosi,hrave ,svinje..
pritajiii su se..............a love nema

Pa spomenuli su da isplačuju koliko imaju novaca,tak da tko zna kada če mo dobiti mi za zemlju koji čekamo.
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
Pa toga nema nigdje da ti nešto sadiš i neznaš ni kad češ dobiti poticaje i kolko češ dobiti, a ne ovak ljude razvalače i navlače ko budale.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Poticaji se isplacuju prvo za kineske kukce i kalifornijske gliste, potom za puževe trkače a tek onda ide na red stoka sitnog i krupnog zuba. Malo sale nadam se da mi necete zamjeriti. Htjedoh reci da mi zao sto se nisam kladio u nesto krupnije da od poticaja u prvom mjesecu nece bit nista!:(n):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Neznam dokle će narod trpit izgovore onih koji neznaju, lažu, a vrlo vjerovatno i kradu, jer tako su i oni prethodni radili. Možda bi kuka i motika malo dovele stvari u red ili makar prorijedile kukolj i korov:icon_axe:Vrlo je jednostavno rješenje za neodgovornost političara; potpisuju predizborni ugovor sa rokovima izvršenja i garantiraju svojom cjelokupnom imovinom.Ako su obećano izvršili prije roka dobiju premiju uz plaću, ako nisu odstupaju i vraćaju dobivenu plaću, a ako su napravili štetu-naplaćuje se zajedno s kamatama iz imovine i to je to-bronhi.
 
Posljednje uređivanje:

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Dobro je onaj momak jučer u poljoprivrednoj rekao: "najprije bih promijenio vlast". Ne vlast, trebalo bi maknuti sve koji su ikada sjedili ili sjede u saboru, vladi, ministarstvima, zabraniti im više da ikada sjednu u te stolice. Novi ljudi bi trebali doći na te položaje, svakom od tih koji bi došli i nešto ukrali odmah odrezati šaku, ne prst.

Možda bi se tada nešto napravilo iz ove naše "švicarske"!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh