• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
ja nisam dobio,,imam dug,,od 7000kn,,kazu da sam na listi duznika,,da za sada nece isplatiti,poticaj,,bilo kakav dug,,ne isplacuju,,

A koliko trebaš dobiti,sad ispada da i sa jednom lipom duga ne možeš dobiti poticaj,a oni dužni najviše, pa ko tu koga...???
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Čekaju da nam prvo pokupe novce za legalizaciju objekata, a onda možda od tih novaca vidimo i mi koju lipu!?
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
da,,ako imalo duzan,,nema poticaja,,,,jebaj ga,,morat cu posudit,,daleko je 20,,za mlijeko,,a,nema se nista za prodat,,,,a neznam koliko,,svake godine,,sve manje se dobiva,,
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ja imam dug 1700 kuna i dobio sam poticaj za mlijeko i još nekoliko uplata a neznam zašto
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ja imam dug 1700 kuna i dobio sam poticaj za mlijeko i još nekoliko uplata a neznam zašto

Mislim da ipak nemaju love (za nas seljake),pa daju na kapaljku kao i lani..Pa ja sam lani imao puno veči dug nego sada pa sam dobio poticaj ,a slali su mi prvo odgovore da ču dobiti ali kad dođem na red,pa onda da sam na listi (dužnika)da neču dobiti ,a ja več prije tog odgovora dobio lovu.Pišu da nema veze s vezom..
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pa imali ili nemali morat ce dat i to milom ili silom a ipak mislim da ce bit ovo drugo jer se u ovoj drzavi nista nemoze na ljep nacin sta god da se dogovori vlada to neče ispoštovat, a vecini poštenih seljaka je vec dosla voda do grla i neznase dokle če se moc to trpit :mur::mur:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Dobro vidim da svi pričate o dugu, d pa mi recite gdje mogu vidjet i saznat jesam ja kaj dužan????
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Dobro vidim da svi pričate o dugu, d pa mi recite gdje mogu vidjet i saznat jesam ja kaj dužan????

Pošalji upit u Agenciju sa matičnim brojem OPG-a pa češ dobiti odgovor..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Drže oni na jaslama državne i javne službe, ako za njih ne bude ode Vlada u tri pm jel ovi su drugi dan na ulici, nisu neorganizirani ko seljaci i radnici.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo jutros sam dobio informaciju direkt telefonom iz min.poljoprivrede,agencija za plaćanje ,porezna uprava uz blagoslov min.poljoprvrede budu ODRŽALE sastanak danas ili sutra oko problema sa poreznim dugom i oko isplate poticaja takovim subjektima među koje se i ja ubrajam:(punch)::(punch):,e sad daljnje razmišljanje prepuštam vama uz jednu laganicu ,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bDTs9YeYPuw[/YT],:icon_hang::icon_hang:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
a negdje sam pročital i da će reprogaramirati dugove koji su nastali u poreznoj, tj. da će otpisivati te svoje lihvarske kamate i vjerojatno dati ljudima mogućnost na rate da otplate glavnicu uz kamatu od 4.5%...
navodno se radi o 13 mlrd kuna takvog duga...
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Evo jutros sam dobio informaciju direkt telefonom iz min.poljoprivrede,agencija za plaćanje ,porezna uprava uz blagoslov min.poljoprvrede budu ODRŽALE sastanak danas ili sutra oko problema sa poreznim dugom i oko isplate poticaja takovim subjektima među koje se i ja ubrajam:(punch)::(punch):,e sad daljnje razmišljanje prepuštam vama uz jednu laganicu ,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bDTs9YeYPuw[/YT],:icon_hang::icon_hang:
svake godine ista priča s nama seljacima,sastanci,radne grupe pa opet sastanci i prođe mjesec-dva i onda prosvjedi koji su nažalost dosada bili više manje bez uspjeha i tada prođe još mjesec dana i evo nešt love na naše račune,nažalost svakome pojedinačno po različitim izračunima i definicijama koje je poznato samo onima koji to i rade.da skratim,reče jednom moj djeda:ako te netko j..be,još će te više j..bat ako si skineš gaće,hoću reći da smo mi svi u postupku skidanja gaća(očito)umjesto da se organiziramo odemo u Zagreb i skinemo mi njima gaće i stavimo ih na bana Jelačića da im bude na sramotu.kad to učinimo onda možemo tek reći da smo ozbiljni ovako ništa lijepo nam se ne piše:drink:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
svake godine ista priča s nama seljacima,sastanci,radne grupe pa opet sastanci i prođe mjesec-dva i onda prosvjedi koji su nažalost dosada bili više manje bez uspjeha i tada prođe još mjesec dana i evo nešt love na naše račune,nažalost svakome pojedinačno po različitim izračunima i definicijama koje je poznato samo onima koji to i rade.da skratim,reče jednom moj djeda:ako te netko j..be,još će te više j..bat ako si skineš gaće,hoću reći da smo mi svi u postupku skidanja gaća(očito)umjesto da se organiziramo odemo u Zagreb i skinemo mi njima gaće i stavimo ih na bana Jelačića da im bude na sramotu.kad to učinimo onda možemo tek reći da smo ozbiljni ovako ništa lijepo nam se ne piše:drink:
:icon_butt::icon_butt::icon_butt:
e nedamo im se..javi kad se ide u zagreb..:icon_fU:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
a negdje sam pročital i da će reprogaramirati dugove koji su nastali u poreznoj, tj. da će otpisivati te svoje lihvarske kamate i vjerojatno dati ljudima mogućnost na rate da otplate glavnicu uz kamatu od 4.5%...
navodno se radi o 13 mlrd kuna takvog duga...

Nek mi plate,pa ču ja njima jer su mi puno više dužni...
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Na izvršenju proračuna se pojavilo nešto za poljoprivredu, ne piše kolko para ali je današnji datum isplate.....
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Joj koji fight HDSSB- S vladajućima na raspravi u Hrvatskom Saboru na raspravi Zakon o poljoprivednom zemljištu HTV 4
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh