• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Na izvršenju proračuna se pojavilo nešto za poljoprivredu, ne piše kolko para ali je današnji datum isplate.....

uplatili 1430000 kuna, pa kog oni j...u, to vjerojatno ide todoriću da isplati plaće za ovaj mjesec....
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
evo još jedne informacije,nas nekoliko smo jutros bili na kavi pa smo zvali sve od reda,ministarstvo financija,poreznu upravu i agenciju. što se tiče dužnika kažu ovako,agencija je poslala poreznoj OIB-e svih korisnika poticaja a oni njima vratili tko je dužan i koliko,na dan 20.01 je rađen obračun i tko god ima više od 500kn duga bez obzira na iznos poticaja koji treba dobiti nema isplate dok se ne podmiri dug,sad ovih dana ide opet obračun ali ovaj puta se iznos dozvoljenog duga penje na 1000kn i opet kreće isplata onima koji nisu dužni,ostali na čekanju. dakle agencija je ta koja stvara problem jer šro se tiče porezne tako mali iznosi duga nisu problem za njih ali eto tako je kako je. napomenuli su nam da se upravo sprema nekakav dogovor šta sa ljudima koji nemogu platiti dug ili imaju veća potraživanja od dugovanja,ali nije nam znala reći o čemu se radi. dalje,isplata ostalih poticaja kreće od idućeg tjedna osim nekih sitnih uplata ovih dana. čak smo zvali i rizničara u ministarstvo financija. a agencija kaže da će se točno vidjeti šta je i koliko uplaćeno za šta na onoj obavjesti na agronet profilu ali neće još skoro biti završen. eto,to je to,izgleda da ni oni neznaju šta rade.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

nije pajdo na 1430 dodaj 000:icon_fU:

to vam je isplata tek od 143 tisuće kn,nikakvi milijuni a visina isplaćenog mi govori da bi to mogla biti eventualno isplata za žabe kreketuše:mad::ima tko da se bavi uzgojem
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ma treba tužit državu, kakve su to nebuloze s dugom, kakve veze ima porezni dug s poticajem.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ma rade bedaka iz sebe,,treniraju strogocu na nama,,mogli odobrit mjesec, dva,,duga i gotovo na ne 500kn duga,,pa to nema veze sa vezom,,sad pak 1000kn,,a mjesecno je 1600kn,doprinos,tko tu koga jebe,,kak dosli do 500,il 1000kn?toga ima samo kod nas,,
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Dosadni su više sa tim poreznim dugom. Nekazem da netreba plaćati doprinose i ostale porezne namete,ali se pitam kako da ih seljak na vrijeme plaća??? Dvije godine su za nama sušne,2012 godina katastrofa po prinosima,neki nisu imali ni da plate dug za repromaterijal,pa zakup i itd.. Kažu nema da nam isplate štetu od suše,obečaju ubrzanu isplatu poticaja kad ono ????
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ma j... da mi ne isplate poticaj radi duga ako ih ne bi tužio, nema tu zakonske osnove, na sud s njima pa da vidimo, što Todoriću ne uzmu poticaj za dug, ovaj sigurno nema poreznog duga.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
U čijem interesu ova vlada i ministar Jakovina uništavaju hrvatskog seljaka i OPG-ove? Za koje interesne lobije uništavaju ruralna područja Hrvatske i kome su zapravo namijenili preostalo državno zemljište i ostala hrvatska prirodna bogatstva? U interesu hrvatskog čovjeka i hrvatskog seljaka, hrvatske budućnosti sigurno ne!”,
“ukidanjem ispostava Agencije nastavlja se proces uništenja hrvatske poljoprivrede koji u ime Kukuriku vlade provodi ministar Jakovina, inače dokazani, 'uspješni poduzetnik'”. “Za njega povećanje troškova , kao što to nisu bili ni prošlogodišnji katastrofalni proljetni mrazovi i suša! On je tu da zadovolji interese velikih igrača, a ne malog čovjeka koji svoju budućnost vidi na hrvatskom selu....
kome su zapravo namijenili preostalo državno zemljište i ostala hrvatska prirodna bogatstva?

nama vjerovatno ne !!!!!!!!!!!

a evo vidi se i po raspravio poljoprivrednom zemljistu u saboru da zele okrupniti Todorice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
evo još jedne informacije,nas nekoliko smo jutros bili na kavi pa smo zvali sve od reda,ministarstvo financija,poreznu upravu i agenciju. što se tiče dužnika kažu ovako,agencija je poslala poreznoj OIB-e svih korisnika poticaja a oni njima vratili tko je dužan i koliko,na dan 20.01 je rađen obračun i tko god ima više od 500kn duga bez obzira na iznos poticaja koji treba dobiti nema isplate dok se ne podmiri dug,sad ovih dana ide opet obračun ali ovaj puta se iznos dozvoljenog duga penje na 1000kn i opet kreće isplata onima koji nisu dužni,ostali na čekanju. dakle agencija je ta koja stvara problem jer šro se tiče porezne tako mali iznosi duga nisu problem za njih ali eto tako je kako je. napomenuli su nam da se upravo sprema nekakav dogovor šta sa ljudima koji nemogu platiti dug ili imaju veća potraživanja od dugovanja,ali nije nam znala reći o čemu se radi. dalje,isplata ostalih poticaja kreće od idućeg tjedna osim nekih sitnih uplata ovih dana. čak smo zvali i rizničara u ministarstvo financija. a agencija kaže da će se točno vidjeti šta je i koliko uplaćeno za šta na onoj obavjesti na agronet profilu ali neće još skoro biti završen. eto,to je to,izgleda da ni oni neznaju šta rade.

Ja zvao sad u poreznu u mom gradu i ženska mi kaže da nisu dobili ništa u vezi poticaja tj.nikav upit ni naputak jer oni sa tim nemaju veze.Ljudi ih stalno zovu.Kaže još da ako je dug veči od poticaja onda je problem inače ne...
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
""Poštovani,

Isplata poticaja je u tijeku,a nemamo Vas na listi poreznih dužnika.

Srdačan pozdrav,
Odjel za odnose s javnošću
APPRRR""


Evo odgovora iz agencije, baš me zanima dal će mi šta isplatit......
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
""Poštovani,

Isplata poticaja je u tijeku,a nemamo Vas na listi poreznih dužnika.

Srdačan pozdrav,
Odjel za odnose s javnošću
APPRRR""


Evo odgovora iz agencije, baš me zanima dal će mi šta isplatit......

Pa onda ti nisi dužan ili ??
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ja zvao sad u poreznu u mom gradu i ženska mi kaže da nisu dobili ništa u vezi poticaja tj.nikav upit ni naputak jer oni sa tim nemaju veze.Ljudi ih stalno zovu.Kaže još da ako je dug veči od poticaja onda je problem inače ne...

..Točbo, ljudima serviraju gluposti, imam dug veći od 1000 kn na dan 20.1. i dobio sam sve isplate koje su išle do danas..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh