• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

dali mozemo danaas ili sutra ocekivati isplate za zemlju?

mislim da bi ti pitanje trebalo glasiti,dali možemo ovaj mjesec ili drugi očekivati isplatu za zemlju,nisam zlonamjeran ali ovim tempom teško da ćemo dobiti što tako brzo a kamoli u okvirima onog iznosa koji nam je obećan.počnimo radije pripremati sredstva za boj:fiery:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Definitivno ne.
Možemo očekivati za 10ak dana...
Ja dobio odgovor iz agencije da ako imam duga poreznog nema poticaja,pa mislim ko tu koga.,U poreznoj imaš uvijek duga bar malo,ili samo bacaju bubu u uho.???
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Ja dobio odgovor iz agencije da ako imam duga poreznog nema poticaja,pa mislim ko tu koga.,U poreznoj imaš uvijek duga bar malo,ili samo bacaju bubu u uho.???

A ništa, plati dug pa ćeš dobit poticaj.. jednostavno .
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
A ništa, plati dug pa ćeš dobit poticaj.. jednostavno .

Nek oni plate meni jer su mi dužni 150 000 a ja nijma 1500...Tako mogu svaki dan ići platiti dug,a sutra biti opet dužan,...jer se tek za 3 dana vidi na njihovom ekranu da sam nešto platio a za te dane kamate idu redovito...
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Nek oni plate meni jer su mi dužni 150 000 a ja nijma 1500...Tako mogu svaki dan ići platiti dug,a sutra biti opet dužan,...jer se tek za 3 dana vidi na njihovom ekranu da sam nešto platio a za te dane kamate idu redovito...

Pa u tom slučaju će ti platit...
1.500kn vs 150.000kn, jasno je ko je kome dužan...
 
M

MF8120

Guest
Ma nemaju oni para,isplaćivat će poticaj u najboljem slučaju,do sjetve,ako ne i žetve!
ali bitno da su " krenuli " s isplatom
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Ma nemaju oni para,isplaćivat će poticaj u najboljem slučaju,do sjetve,ako ne i žetve!
ali bitno da su " krenuli " s isplatom
pošto nas nema u planu isplate za veljaču a nije nas bilo ni za siječanj,to znači da će sve biti prije isplaćeno kako je navedeno u planu isplate a onda tek ako nešt ostane to će biti za poljoprivredu tako je bilo i sada u siječnju tako će najvjerojatnije biti i sad u veljači a kako je krenulo neće biti isplaćeno ni do žetve ako se nešto ne poduzme.izračunom davanja u poljoprivredu u našoj lijepoj državi a koja iznose nekih 2,5 posto proračuna dolazi se samo do jednog zaključka:j..eš takvu državu,državu u kojoj čak i pijanci i niškoristi imaju veću sigurnost za život i o njima se vodi veća briga nego o svima nama,pa ako nam to paše e onda nismo ni za drugo!
 

darijomeko

Novi član
Tu od
30 Ožu 2012
Poruka
17
Ma nemaju oni para,isplaćivat će poticaj u najboljem slučaju,do sjetve,ako ne i žetve!
ali bitno da su " krenuli " s isplatom

je pa budu kak su i prošle godine do 10 mj.na kapaljku ami nek se snađemo kak čemo posijat itd.je pa treba prvo veliku ribu nahraniti,a ona odma sve pojede,a ove male več budu došle na red kad se ova nahrani,zna se na koga mislim..............:
 
M

MF8120

Guest
Ma i mi smo jadni dok god ovisimo o poticaju,za koji neznamo ni koliki je,
niti kada će biti isplaćen!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
pošto nas nema u planu isplate za veljaču a nije nas bilo ni za siječanj,to znači da će sve biti prije isplaćeno kako je navedeno u planu isplate a onda tek ako nešt ostane to će biti za poljoprivredu tako je bilo i sada u siječnju tako će najvjerojatnije biti i sad u veljači a kako je krenulo neće biti isplaćeno ni do žetve ako se nešto ne poduzme.izračunom davanja u poljoprivredu u našoj lijepoj državi a koja iznose nekih 2,5 posto proračuna dolazi se samo do jednog zaključka:j..eš takvu državu,državu u kojoj čak i pijanci i niškoristi imaju veću sigurnost za život i o njima se vodi veća briga nego o svima nama,pa ako nam to paše e onda nismo ni za drugo!

vidiš da osnivaju novu naftnu kompaniju, nemoš i firmu i seljake rješavat istodobno...... seljaci i sirotinja uvijek stignu :)
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

vidiš da osnivaju novu naftnu kompaniju, nemoš i firmu i seljake rješavat istodobno...... seljaci i sirotinja uvijek stignu :)
možda nam daju neke udjele u firmi niste razmišljali o tome:icon_pray:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kak da nitko do sada još nije na televiziji prozvao našeg ministra poljoprivrede da ga pitaju za to,a ne obečati pa nek ljudi čekaju.
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
Možda smo dobili pa neznamo,ipak smo mi seljaci nerazumijemo se u brojke,žalosno, jadno je to u našoj nekada ljepoj a sada ......
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Jel ima još tko da mu nije isplačena premija i poticaj za krave, a da nema nikakvog duga prema poreznoj??
Valjda imam neku sreču pa meni među zadnjima isplačuju. Čitam i čujem od ljudi da se nadaju poticajima za zemlju, a ni ovo što su rekli da bude išlo prvo nisu još isplatili do kraja.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Jel ima još tko da mu nije isplačena premija i poticaj za krave, a da nema nikakvog duga prema poreznoj??
Valjda imam neku sreču pa meni među zadnjima isplačuju. Čitam i čujem od ljudi da se nadaju poticajima za zemlju, a ni ovo što su rekli da bude išlo prvo nisu još isplatili do kraja.

Nije stvar u poreznom dugu , več nema love....isplatili bi da imaju lovu.......
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Nije stvar u poreznom dugu , več nema love....isplatili bi da imaju lovu.......

imaju oni lovu, sam nedaju... kolko se dnevno od pdv-a samo slegne u kasu....tolko da sav poticaj skoro mogu da isplate...
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja nisam dobio,,imam dug,,od 7000kn,,kazu da sam na listi duznika,,da za sada nece isplatiti,poticaj,,bilo kakav dug,,ne isplacuju,,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh