• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
I mene zanima....nigdje, ali baš nigdje nema nikakvih vijesti ....ako netko kaj zna neka nam objavi. Možda su vijesti i dobre ;-)
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
981
poslao sam prekjučer upit u agenciju u vezi isplate poticaja ali do danas nisam dobio odgovor pa sam opet poslao isti upit sa istom zamolbom danas i sada sam dobio odgovor od agencije:poštovani,molimo vas da nam pošaljete svoj broj mobitela ili telefona!neznam zbog čega im to treba,možda me dođu uhapsiti što pitam za svoje?!dao sam im broj pa ćemo sad vidjeti

Na koji mail ili broj si poslao upit?
 
P

Prikolica

Guest
moj je brat isao i kaze da nista nije objasnio
majmun jedan Jakovina
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

piše u večernjaku,nema novaca..

možda nam general Čermak uskoči pa pozajmi ministarstvu koju kunu,j..bem ti takvu državu,veli jakovina nema novaca a naš general ulaže milijarde u biznis,pa gdje je to on zaradio,nemojte zamjeriti ako se netko ne slaže samnom ali taj čovjek je danas"biznismen" a mi?mi čekamo da nam se neko smiluje,jadno da jadnije nemože biti.:(sweat):
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
"Poticaji ; isplaćuju se prema novcu koje da Ministarstvo financija . Rekao je da je rok do kraja šestog mjeseca . Odgovor je seljaka da su tada godišnji odmori i da im ne treba tada novac , već sada za investiranje u poljoprivredi! Jedan predstavnik seljaka iznio je javno da se napadne ministar financija . Bilo je govora o potporama po kravi , neki pitaju da li će biti 800 kn ili manje , o neisplaćenim poticajima seljacima koji su dužni i prijedlozima kako da se to riješi itd .

Mediji , delegacija iz Zagreba je dogovorila sa medijima da ne prate raspravu , mi smo htjeli napustiti salu ! Mediji su napustili salu i čekaju vani kraj sastanka .
Imate informaciju zahvaljujući Forumu !"

Informaciju sam ukrao od kolege Đure sa susjednog foruma, nadam se da neće zamjeriti
Ključna riječ je da je rok do kraja šestog mjeseca
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
ako je tome tako onda treba zatražiti ostavku jakovine i dići cijeli agrar na noge pa da vidimo tko je jači.prije nekih 3-4 mjeseca jakovina je obećao isplatu poticaja u siječnju s obzirom da je prošla godina bila sušna i slaba te da neće biti isplate za sušu,znači opet nas želi prevariti u kompi sa linićom,e pa neće to tako dalje.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja mislim da bi njih trebalo naučiti pameti, kad bi bilo izvedivo, ove godine praktički ne posijati kukuruz i soju i da vidiš kakve frke bi bilo, smanjit proizvodnju za više od 50%, jer kad realno pogledaš dobar dio nas mora u neke dugove da isfinancira sjetvu(bez isplate poticaja do konca 2. mjeseca), pa čemu onda gomilat dugove nek odstoji zemlja do isplate poticaja.....i onda i oni i njihovi planovi odu :icon_madu:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
slažem se da ih treba naučiti pameti,mislim da bi najbolje bilo sav repromaterijal kupiti u susjednim državama ili nigdje(iz inata) i posijati pa tako opet druge godine,pa da onda vidimo reagiranja njihova.ako brod tone onda neka tone pošteno,pa da vidimo što će reći recimo petrokemija i sl.ja odoh u sloveniju ako treba i deset puta ali neće me j...at nitko!
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ne znam tko ide u onu riznicu da pogleda da li ima išta kuna za sirotinju . Molim cjenjenog forumaša da ode u riznicu
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Propuh je u riznici. Potrošilo se na EU PDV na skijalištima pa sad država nema para, sad će ona... Dok joj mirovinski fondovi uzmu mjeru ;)
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
ništa još nema danas u riznici to uvijek kasnije piše ali čitajući o jučerašnjem sastanku jakovine sa udrugama mora nam biti jasno da će opet biti velikih problema.gdje su sada svi oni silni milijuni koje su nam obećavali za godinu ulaska u eu,dal će ikad itko odgovarati za laži i obmane koje smo slušali a i još uvijek ih slušamo pa ljudi moji oni svi zajedno nas godinama muljaju,lažu,varaju,kradu a propovjedaju da nam žele dobro,pa tko je tu lud!?
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Kakvo ti je to pitanje. Uvjek je bio i bit će lud samo seljak-poljoprivrednik.

Platit će nešto idući tjedan, pogotovo ako budu prosvjedi tako da razbiju masu za prosvjede..
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ne znam da li mi je dobra računica .Ako je do sada isplačeno 230 mil kn a idući tjedan još ide toliko a za poticaje ove naše sirotinjske treba oko 900 mil kn onda bi idući tjedan bilo 50 posto za zemlju. ako neko ima drugu računicu neka me prosvjetli :(sweat):
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ne znam da li mi je dobra računica .Ako je do sada isplačeno 230 mil kn a idući tjedan još ide toliko a za poticaje ove naše sirotinjske treba oko 900 mil kn onda bi idući tjedan bilo 50 posto za zemlju. ako neko ima drugu računicu neka me prosvjetli :(sweat):

ako bu i 50 posto,,kada su isplatili puni iznos????uvjek su davali mrvice,,da nismo ni osjetili taj poticaj,,
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
pa ljudi di ste što mi nitko ne odgovara hajde utješite me da preživim ovaj vikend u očekivanju godoa :fiery:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh