• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
a jel netko točno zna nešto o tome.....što je to "bez financijske discipline", tako i meni piše.......nisam u sustavu PDV-a, nisam nikome ništa dužan, jer sam sve keširao, od gnojiva, do sjemena i otrova za prskanje.....sve površine su bile dobro prijavljene, sa određenom kulturom, jer sam prvo posijao i onda do 5mj išao prijaviti.......tako da je svega bilo točno u kvadrat......dalje nekužim......:icon_axe:

tak imam i ja financiska diciplina 0
neki imaju 28
kolko sam ja shvatio njima su oduzeli 28%
kolko si dobio po hektaru?
 

zeljkhun

Novi član
Tu od
5 Velj 2014
Poruka
22
Pozdrav,vjerujem da je večini došlo za zemlju i voćnjake,pa tako i meni.Sad me zanima koliko je po hektaru za vočnjake a koliko za zemlju (oranice) ili je to isto.Bio bih mu zahvalan tko mi može odgovoriti.Hvala

Za trajne nasade je isto kao i za ornanice ja dobivam već godinama
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Meni nece ni otvoriti stranicu od agroneta, valjda jer je velika guzva na njoj ovih dana..
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Nemojte se truditi oko Agroneta jer citiram: Drugi dio isplate (58%) Agencija će obaviti u zakonski propisanom roku (najkasnije do kraja lipnja ove godine), NAKON čega će svi korisnici izravnih plaćanja moći u AGRONET-u preuzeti svoje Odluke o odobrenim sredstvima, samostalno ili putem regionalnih ureda Agencije.
a ovdje se vidi koliko će biti isplačeno:
 

Prilozi

  • isplata poticaja.jpg
    isplata poticaja.jpg
    40 KB · Pregleda: 553

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
tko nije gledao,,evo,,da se zanimamo,,
 

Prilozi

  • 2014-02-09 Plodovi zemlje.jpg
    2014-02-09 Plodovi zemlje.jpg
    25.9 KB · Pregleda: 471

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
I sad ti budi pametan i znaj kolko ces na kraju dobiti ako ces sta uopce dobiti
 

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
stocar dali ti piseu opisu placanja program jedinstvenog placanja bez finansijske discipline,jer tako meni pise a imam i krave i zemlju

u opisu plačanja mi piše :program jedinstvenih plačanja-bez financijske discipline-0 prilagodba-u73/09,naslov III-k
a kad mi je doslo za mljecne krave normalno je pisalo isplata za mljecne krave
:(whew):
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
u opisu plačanja mi piše :program jedinstvenih plačanja-bez financijske discipline-0 prilagodba-u73/09,naslov III-k
a kad mi je doslo za mljecne krave normalno je pisalo isplata za mljecne krave
:(whew):

isto i meni sve to pise od rijeci do rijeci a sada ne znam za sta je to uplaceno pretpostavljam za zemlju i mlijeko
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
u opisu plačanja mi piše :program jedinstvenih plačanja-bez financijske discipline-0 prilagodba-u73/09,naslov III-k
a kad mi je doslo za mljecne krave normalno je pisalo isplata za mljecne krave
:(whew):

isto i meni to pise od rijeci do rijeci ,pa sada ne znam sta je uplaceno predpostavljam za zemlju i mlijeko jer nema za sta drugo biti
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
A gdje na agronetu se to može provjerit? Ja otvorim agronet al neznam gdje da to provjerim. Molim pomoć.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Mile67 pa zar ne čitaš barem zadnju stranu teme na koju se javljaš? Bhorv ti je na početku strane lijepo napisao kad se budu isplate vidjele na agronetu. Ovako samo pretačemo prazne flaše.
 

zetor

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
44
Ni mi nismo ništa dužni pa nam nije ništa sijelo za voćnjake i oranice tu se ne zna ništa kome kako i šta
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh