• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Meni točno 6 dana,od 20. kad sam predao do 26. kad sam dobio lovu natrag.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Taj povrat što su dva puta uzeli bi trebalo se vratiti na račun kroz 30 dana bez ikakvoga zahtjeva. Ja sam prošli mjesec imao poreza za platiti i knjigovođa je pitala prošli mjesec kao hoću doći za par dana dok napravi to ili ću sljedeći mjesec kada dođem, ja sam rekao sljedeći jer tko će se stalno vozikati. I tako sam platio 13.6. a poticaj došao 16.6. i fino je dva puta naplaćeno, otišao u poreznu i tamo rekli, ako podnesem zahtjev biti će u roku par dana, a ako ne, samo će sljedeći mjesec, pošto mi nije hića za novce nisam podnosio zahtjev.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jel bio tko skoro logiran na Agronetu? Piše da su mi isplatili 351 euro po Ha :) Lele kako sam bogat :)

Broj prava Vrijednost prava (EUR) Izvor Godina korištenja Status
4,05 351,00 Kopija prošle godine Dodijeljeno

Ispada 4x351 euro = 1404 x 7,55 = 10600 kn hehe preko 2500 kn /ha
A?
Kakvi ste vi luzeri ako niste dobili kao ja. To je za oranice ;)
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Potpuno si u pravu, dodijeljeno ti je 4,05 prava i meni je 3,99. Jednio je ova druga stavka malo prilagođena.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bogami, onda ja nebi cerki vlekel karticu za laptop nego bi tatica v kesu resil. Prdiju i oni praznu slamu.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Jel bio tko skoro logiran na Agronetu? Piše da su mi isplatili 351 euro po Ha :) Lele kako sam bogat :)

Broj prava Vrijednost prava (EUR) Izvor Godina korištenja Status
4,05 351,00 Kopija prošle godine Dodijeljeno

Ispada 4x351 euro = 1404 x 7,55 = 10600 kn hehe preko 2500 kn /ha
A?
Kakvi ste vi luzeri ako niste dobili kao ja. To je za oranice ;)


To je pravo za sljedeću isplatu, a za ovu imaš odluku u 2013.

Moguće pravo za 2014. al vjerojatno će biti umanjeno...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Taj povrat što su dva puta uzeli bi trebalo se vratiti na račun kroz 30 dana bez ikakvoga zahtjeva. Ja sam prošli mjesec imao poreza za platiti i knjigovođa je pitala prošli mjesec kao hoću doći za par dana dok napravi to ili ću sljedeći mjesec kada dođem, ja sam rekao sljedeći jer tko će se stalno vozikati. I tako sam platio 13.6. a poticaj došao 16.6. i fino je dva puta naplaćeno, otišao u poreznu i tamo rekli, ako podnesem zahtjev biti će u roku par dana, a ako ne, samo će sljedeći mjesec, pošto mi nije hića za novce nisam podnosio zahtjev.

u Vrbovcu u poreznoj su mi rekli da bez zahtjeva nema povrata
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Pa ja tu pretplatu prebijam preko plaćanja mirovinskog i socijalnog, eto sad ovaj mjesec nisam ništa platio, a imam još za dva, tj. drugi mjesec ću morati nešto sitno doplatiti. A inače bi dobio te novce na račun.
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Ne znam da li moze tako. Kod mene je drugacija situacija. Imam preplaceno oko 12 000 KN PDV-a, a duga za porez na dobit oko 600 kn. Kada mi je legao poticaj porezna je uredno napravila ovrhu na ovih 600 kn, a za povrat ne smijem ni pitati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja bi se njima javno žalio, je** bi im mater, prokleti režim je zavladao!
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
prošle godine u ovo vrijeme bio je povrat od onih 25% za osiguranja stoke i usjeva
zahtjev za to se podnosio u 5 mjesecu
zna li ko ima li nade da to dobijemo i ove godine
 

Sess

Novi član
Tu od
26 Ožu 2014
Poruka
8
Pozdrav! Zagubili smo papire od poticaja odnosno akorda. Može li se tražiti prepis?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
možda je zgubil i user i password, mora svakak u agenciju da mu daju novu...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
prošle godine u ovo vrijeme bio je povrat od onih 25% za osiguranja stoke i usjeva
zahtjev za to se podnosio u 5 mjesecu
zna li ko ima li nade da to dobijemo i ove godine

meni sjeo povrat za osiguranje
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ako bude 500 kn, to bu puno... u godinu dana Europe uvoz "junetine" je porasel 50%, nema smisla sponzororati onda domaće proizvođače ako se to može uvesti :fiery:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh