• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368
A meni je interesantno da je netko konačno napisao smislen post koristeći i lijevu i desnu polovicu mozga, moždane brazde i impulse koji se događaju između neurona. Inače se to zove kvantni mozak ali ne znam hoće li te ovi s linearnim mozgom razumjeti.

Nacelno je tocan datum. Prakticno nema posebnog smisla u sadasnjoj ekonomskoj situaciji jer implementacija "love" 30.6. je nemoguca za mnoge...mozda i za egzoticne biljke.
Osim ako razmisljamo retroaktivno kvantnim nacinom. Mozgu je to moguce,ali sustavu vegetacije nije.
Zato je mozda bolje pronaci i ostale sustave rjesenja izmedu linearnog i kvantnog,pa je lakse objasniti zasto "oni sa linearnim nacinom prosudivanja" pisu unazad dva mjeseca o poticajima...
Svakako se slazem da prostora za napredovanje ima.
 
Posljednje uređivanje:

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Nacelno je tocan datum. Prakticno nema posebnog smisla u sadasnjoj ekonomskoj situaciji jer implementacija "love" 30.6. je nemoguca za mnoge...mozda i za egzoticne biljke.
Osim ako razmisljamo retroaktivno kvantnim nacinom. Mozgu je to moguce,ali sustavu vegetacije nije.
Zato je mozda bolje pronaci i ostale sustave rjesenja izmedu linearnog i kvantnog,pa je lakse objasniti zasto "oni sa linearnim nacinom prosudivanja" pisu unazad dva mjeseca o poticajima...
Svakako se slazem da prostora za napredovanje ima.
dali zumbul spada u egzotičnu biljku ?

Potpis na napisano stvarno lijepo objašnjeno :cool:

Pa evo i mog mišljenja ja sam mišljenja da se trebamo retroktivno vratiti temi jel ovakve rasprave nemaju veze s linearnom poljoprivredom a ni s kvartnim poticajem ,uozbiljimo se i pišimo tj iznosimo svekolikom seljačkom pučanstvu samo o provjerene informacije a ne o informacijama birtiskog karaktera jer takve informacije mogu zbuniti kako seljake s linearnim paljenjem mozga i kvartnim pogonom tako i ove obrnutih perfomansi ,jedino tako budemo svi razumjeli o čemu se vamo piše.

Pa stoga vamo javno objavljujem strogo pov informaciju da su poticaju upravo krenili iz brisela put naših đepova stoga se nadajte ovaj tjedan parama (i kad sjednu pare polako s njima tko zna kada će drugi dio ) :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje:

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
dali zumbul spada u egzotičnu biljku ?

Potpis na napisano stvarno lijepo objašnjeno :cool:

Pa evo i mog mišljenja ja sam mišljenja da se trebamo retroktivno vratiti temi jel ovakve rasprave nemaju veze s linearnom poljoprivredom a ni s kvartnim poticajem ,uozbiljimo se i pišimo tj iznosimo svekolikom seljačkom pučanstvu samo o provjerene informacije a ne o informacijama birtiskog karaktera jer takve informacije mogu zbuniti kako seljake s linearnim paljenjem mozga i kvartnim pogonom tako i ove obrnutih perfomansi ,jedino tako budemo svi razumjeli o čemu se vamo piše.

Pa stoga vamo javno objavljujem strogo pov informaciju da su poticaju upravo krenili iz brisela put naših đepova stoga se nadajte ovaj tjedan parama (i kad sjednu pare polako s njima tko zna kada će drugi dio ) :icon_thumright:
E ovo mi izgleda kao direktno javljanje iz ureda ministra:icon_thumright:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Dakle i nepismeni rade u ministarstvu, možda je emigracija najbolje rješenje za nas ostale, a oni nek uvezu arape pa neka njih gule ko nas.
 

alki

Novi član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
8
Lažu nas duuušo lažuuu ,da poticaj ide kada kažuuuuuuuuu!!!!!!:icon_pidu:
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Evo jedna molba kad stignu poticaji bilo bi lijepo da i dalje nastavite da kukate ono tipa pu jakovina pu država i poticaj kad misle da nam plate to malo para i sl važi , jer ako čuju svi da su krenili s isplatama ima da mi oderu živom kožu prvo ovi iz banaka a onda ovi kojima imam da platim zakupe i druge razno razne dugove stoga budimo tiho jel ok i pravimo se i dalje mutavi .
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368
Ma ne misliš, iako ti imaš taj osjećaj.
A ovaj smajlić, vidiš, to je već stvarno.

Upravo tako kolega...realnost.
Ponekad je tesko prepoznati i one koji su na nasoj strani...pa je najlakse pokazati "rit". :D
Ipak...treba ostaviti prostora progresivnom napredku..vjerovati u ljude...njihove osobine i izgradivati dignitet.
Takve ad hominem izjave imam svake godine. Pola studosa ima negativno ili tezi negativnom misljenju o meni...pola je pozitivno ili tezi pozitivnom. I onda se pozabavim ovim "negativcima". Uvedem funkciju koja tezi nuli :D i nastojim izgraditi pozitivu. Netko shvati,a netko pokaze "rit".
A svi zajedno cekamo poticaj :D
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Milijoni, deca milijoni sam na nas čakaju i za milijarde se spominaju! :)
9d6a0bfc0f276c0ac7e99fa70d893c55.jpg
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368
dali zumbul spada u egzotičnu biljku ?

Potpis na napisano stvarno lijepo objašnjeno :cool:


.....uozbiljimo se....

Klasifikaciju zumbula treba provjeriti u nadleznoj instituciji. Nisam provjeravao jer mi je irelevantna informacija i ne mislim retroaktivno spustati raspravu na osobnu razinu. Narocito jer se radi o primarnim, egzistencijalnim potrebama kolega sa foruma.

Hvala na ocjeni napisanog ;)

Apelirati na ozbiljnost je pokusao i kolega kojeg sam "kvotao". Moja digresija je bila usmjerena samo na posljedicni dio razmisljanja.
Uzrocno je svakako bolje. Koje je slicno kvantnom,a koje linearnom procijeni sam.
Ipak..u ovoj situaciji su "igraci sa vrha" pustili "spinove" jos prosle godine. Ljudi nemaju izlaza pa se uhvate za to. Posljedice su uzasne i cesto rezultiraju najgorim-gubitkom radnog mjesta.
Mislim da je to dovoljno ozbiljno.
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh