• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Podravci čuvajte dobro pare,ovi poljaci što kod nas traže naftu,napravili su nam puno štete u polju sa svojim kamionima,sad postaje problem oko naplate štete,a kada završe kod nas,idu u Podravinu tražiti dalje,pa če vam trebati za sanaciju štete u polju para.Naj bolje ih ne puštati na njivu,neki su kod nas to napravili.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Podravci čuvajte dobro pare,ovi poljaci što kod nas traže naftu,napravili su nam puno štete u polju sa svojim kamionima,sad postaje problem oko naplate štete,a kada završe kod nas,idu u Podravinu tražiti dalje,pa če vam trebati za sanaciju štete u polju para.Naj bolje ih ne puštati na njivu,neki su kod nas to napravili.

Bolje im je da me obiđu u širokom luku, jer ako ih zateknem na parceli:icon_axe:
Jednom sam nadobudnom lugaru koji me je pokušao uvjeravati kako ne smijem brati gljive u vlastitoj šumi objasnio da ne samo da su te gljive moje, nego je i on "moj" ako ga zateknem u svojoj šumi bez mog odobrenja, samo je dilema hoće li na ražanj ili u lonac.:(devil):
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma sve obečaju na početku,i samo lijepo gaze,i dobro je dok ne zapadnu,jel onda drugi dolaze sa strane ih šlepati,pa ti cijelu njivu izgaze,staviti ču još koju sliku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
labavi koji ti ovo nik,ti si meni mutan igrać.Samo neka dođu naftaši kod nas,ima da im fali pola kamiona,a o opremi da ne pričamo,pa bakar je 30 kuna po kili,:icon_fU::icon_fU::icon_fU:,nego vi otišli do Maje,njezinog hebača a njima se baš živo fučka za poticaj,njihovo je sljedovanje osigurano.Ali da toliko ne kukate treba gledati u budućnost,evo jučer bilo neko predavanje kod nas u općini i bilo je govora o novim pravima za poticaj u vremenskom roku 2015-2020.Uglavnom to tako tamo na prezentaciji izgleda fajno i bajno da i oni koji nisu radili zemlju budu postali poljoprivrednici.Evo velike se stvari obećavaju mladim poljoprivrednicima,ovima koji budu voljeli ekološki prihvatljive mjere se isto smiješe novčeki,evo samo za jedan kvadrat živice država vam bude priznala 9 kvadrata površine a u toj živici uzgojite još i kojeg fazana za omastiti brk,povrtlarima se smiješe isto dodatni novci,sve u svemu pred seljačkim narodom je budućnost puna optimizma i blagostanja,ali samo za one koji prežive,:icon_madu::icon_madu:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Kad će to blagostanje, ja imam puno živice samo da ne emigriram prije jer sam počeo učiti njemački.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Da smješe se novci onima koji mogu dići kredit. Samo se pitam kolko takvih ima? Opet će oni veliki profitirat, bit će traktora spejs-šatlova koji ne mogu proć po ovim seoskim cestama i kukat će se kako njima nitko nije nikad pomogao.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ahahaha sad od 16.2. do kraja veljače, a poslije veljače od 1. ožujka do 10. pa do 15.3 i tako dalje, a banke će fino blokirat račune pa nek se slikamo s ruralnim razvojem, sramota i prevara. Hrpa ljudi vjerojatno potrošila novce očekujući ih do 10. veljače, a sad opet popušili, ne znam jel su to namjerni spinovi s datumima isplate da se upravo ovo desi, da ljudi potroše novce očekujući poticaje pa im blokiraju račune?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Evo sad prije minut zvali iz agencije za placanje (susjed od labavog :icon_rofl:) azuriraju neke podatke vezane uz moj vocnjak pa sam iskoristio priliku da mukte i o njihovom trosku saznam kad ce isplata :eek::

Odgovor je da jos nikakvih naznaka nema i da vjerovato ovaj tjedan nista od isplate,,,
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Pa ništa ovaj tjedan evo ti Brlošić gore u videozapisu kaže od 16.2. do kraja veljače, a ja više ni u to ne vjerujem, najgore što su svi počeli stiskat s novcima pa mi kasne i druge isplate, a računi čekaju.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Porezna kod nas u Đakovu sa oduševljenjem čeka da blokira Opg-ove ako malo kasne sa obavezama...
Ali nisu krivi ti djelatnici jer naređenje dobiju iz Zagreba jer za slavoniju važe drugačija pravila nego za ostatakk RH:icon_redface:
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Dragi moji vrijedni poljoprivrednici,

Vec vas pratim 2 godine kako se druzite na forumu i komentirate kada ce vise ti poticaji, pa rekoh ajde da se ja vise registriram i komentiram malo :icon_axe:

Ja se nadam da se ova lazovina 16.02 pustiti pipu da krene lova, ni ja se nebi bunio da se popravi krvna slika na mome racunu od firme:(rofl):

Veliko nadahnuce je bilo da napisem post zbog onih smjesnih likova iz bajke jer su napisali: kaze kolega iz hypo banke da je doso nalog od 400 milja za poticaje i onaj sto je javio da je vec dobio poticaje heheeheheh :icon_toilet:

Zzzz ekipo
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Nemojte o kreditima ovo nije tema o tome !Mogu dobit kredit ne želim , oću svoje pare koje me pripadaju,a tema je lažovina nas j........!!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh