• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
nije puno....pisali su da će iznos za mlade biti cca 25 % od osnovice...osnovica je 2520,00 pa ispada da je malo,trebalo bi biti cca 630,00 kn/ha
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
meni pise za mlade...imam oko 6,5ha,od toga 3,78 oranice i ostalo livade...
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Još jedna uplata je stigla (AGEN. ZA PLAĆ. U POLJ., RIB. I RUR. RAZVOJU - RN ZA PLAĆ. POT. IZ EAGF). Sada proizlazi 676,49 kn po hektaru.
Ukupno prva i druga isplata u studenom 1093 kn/ha. Sad se to može nazvat poticajna pomoć u poljoprivredi.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja sam dobio sveukupno s isplatom za mlade oko 640 kn/ha, nije mi sad to jasno kako neko dobije kao ja a kako neko kao kolega independet.......pisite ako danas mozda sjedne jos sto da se ponadam prije odlaska u banku
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
za mlade ide za prvih 25 hektara pa je nebitno koliko hektara tko ima....dijeli se iznos na 25
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh