• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Pjero to je za Mjeru 6, za svaku mjeru je drugacija definicija mladog poljoprivrednika
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Grmoja i karakurko računaju da narod očekuje da će im Bog platit, za to se glasovalo i jedino sveto i neraskidivo su vatikanski ugovori po kojima vi trebate platit njima.:cool:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Treba se birokratska hobotnica primiti posla,a ne zijevati kao gladni ptići,evo samo primjer ove pomoći što se treba isplatiti mljekarima,sve zemlje su to odradile do 10 mjeseca a naši talibani krajem 12 mjeseca,živio kapitalizam
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Naši birokrate su zadnjim danima 2015 tek poslali neke papire vezane uz mljekarski sektor ,a od novaca po tom pitanju od države ne bude ništa,ovih 40 europljana ide iz EU fondova
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
To sto su poticaji isplaceni 2-3mj. prije redovnog roka po meni nije nikakva pomoc,a kolko mi je poznato 30-35% poticaja kolko je isplaceno su dobili svi ,a ne samo stocari...
Koga je uopce u ovoj drzavi briga za stocare.... godinama zanemarivan sektor,politika poticanja velikih i zatiranja malih nas je i dovela do situacije da vise od 50% hrane uvozimo...
Neovisim o poticajima i njihovoj "pomoci"...
Najvise bi mi pomogli kad bi mi omogucili ravnopravnu borbu na trzistu za moje proizvode,nekakav otkup i donekle realne cijene...
Davnih dana sam shvatio da od njihove pomoci nista.... snadji se sam kako znas i umijes i negledaji neocekuj nista od njih..
Hvala bogu nisam ovisan o kreditima,imam sta imam al to sto imam je moje... imam sredstva da mogu poslovat i bez njih i svejedno mi hoce bit Tim,Zoki,Jaca,Ivo... il neko sedmi :)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sigurno ta ovi neznaju ni ko će sjedit u saboru a kamo kad će poticaj
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Koliki postotak od ukupnih poticaja za npr. ratarstvo sa zelenim plačanjima i povrće je isplačeno unaprijed prošlu isplatu? Zna li netko točno?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Navodno 1/3 i tvrde da će ići u dvije isplate,krajem veljače te na kraju lipnja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh