• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Pa ajde, meni je onda baš drago da ti kao, "mali" sa tolko zemlje živiš fino i pristojno i svašta si priuštiš, od svog rada :eek::
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Eto, kad ode 10 malih sto radi 10 ha, ostat ce jedan sa 100 ha. Vuk sit, a ovce u Njemackoj :D:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma hoće vraga meni niko ne smeta ni mali ni veliki.
prije se od malo zemlje ljepo živilo .
Zato su oni tome doksočili da robijaš i nemaš ništa.
Ja neznam bili imao volje radit puno zemlje bolje mi radit manje i bolje zaradit nego više za džaba.
Isto dođe, šta vrijedi nekom šta ima brdo strojeva kad je dužan i kapu s glave za te strojeve
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Evo nove aferice to dvije duuugoooo smo čekali.:mur: kako prozirno i predvidivo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To štima, ali kolko ih u cijeloj hrv radi 150-200 ha.... Šta s ovim malima koji rade do 10-ak ha? S tim nemožeš pokriti samo životne potrebe, kamoli ići promjeniti stroj ili nešta napraviti na imanju, striktno ak živiš sam od toga. Kažem opet, ak je poticaj samo zarada i ak ti čekaš profit kolko ti neko nakapa, a kičma škripi, je*eš to.. Poticaj može i smanjiti i ukinuti ili ti ga isplatiti 31.12.. šta je sve moguće... a kak budeš ti kupio gorivo, uzeo materjal, koji je još skuplji od lanjske godine (pionir 9911 lani je bio 410, ove godine prek 420)... kak šta kuda?? Ključ u bravu i van ko i svi drugi. A kvarova i ulaganja ima svake godine u nešta, jel dobar dio nas "malih" radi sa strojevima koji su stari prek 20-30 godina, većina i polovnog kupljena, i nemožeš očekivati da radi vječno u takvom stanju.. Godina je dugačka, a papir sve trpi, i imaš ono jednako na kraju priče....a iza jednakog obično žalost.

Ja govorim za za ove veće,naravno da je manjima drukčije. Pa i ja obrađujem manje od 15ha,poljoprivreda mi je jedini izvor prihoda,a da ovisim o poticaju odavno bih bio gladan. Samo želim reći kako se od poticaja da bogovski živjeti,a druga je stvar što nitko ne živi od 10ha ratarenja,nego je svima to usputni posao,pa nije ni mjerodavno tako uspoređivati.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kaka sad afera? Pa tek smo se oporavili od 10 000 ha u komadu.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ha,ha jel se smijat il plakat ,tragedija il komedija ???
Kaze:"proizvodjaci mljeka mogu bit dodatno zadovoljni jel ce im bit isplaceno 1.8mil. € pomoci za mljecni sektor iz EU..."
Los sam matematicar pa ako bi neko znao izracunat kolko bi to doslo po grlu ... 100-200 kn???
Kome ce tih 100kn /kom. pomoc i koji ce to proizvodjac mljeka bit zadovoljan,i s tim sredstvima osigurat neku daljnju proizvodnju ???
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Pise na txtu da sutra pocinje isplate i da ce bit do pocetka 5 mj svima isplaceno...tak da ko zna kak se bude isplacivalo
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Žalosno postala tragedija od države.
Što reći da se Hrvatska rješi HDZ Rajnera i drugih koji ima ušteđeno 500000 eura .
Pa mene baš zanima gdje je to čovjek zaradio
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Meni onda nikak nije jasno od kud meni uplata u ponedjeljak, a jedino taj račun i je otvoren za poticaj, za niš više.. a oni od sutra isplačuju.. mislim, ne bi onda pisao bezveze da je sjelo i širio dezinformacije
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Žalosno postala tragedija od države.
Što reći da se Hrvatska rješi HDZ Rajnera i drugih koji ima ušteđeno 500000 eura .
Pa mene baš zanima gdje je to čovjek zaradio

Pa poštenim radom se dolazi do takve ušteđevine :icon_anal:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
samo da vas podsjetim da do 15.4 treba podnijeti zahtjev za povrat od osiguranja
da neko ne ostane bez novaca ko ja prošle godine
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Žalosno postala tragedija od države.
Što reći da se Hrvatska rješi HDZ Rajnera i drugih koji ima ušteđeno 500000 eura .
Pa mene baš zanima gdje je to čovjek zaradio
Ha, ha.. pa tko nam je kriv što živimo u ravnici na plodnim oranicama, gdje jedan hektar vrijedi najviše 5000 eura, naravno da se čudimo nečijoj ušteđevini od 500000 oira. Stoga je nikog neću imenovati bez argumenata jer šta reći ako čovjek ima djedovinu ili osobno vlasništvo na 1 hektaru ovakve parcele. http://www.njuskalo.hr/nekretnine/gradevinsko-zemljiste-racisce-11300-m2-oglas-18207214
 

zeljkhun

Novi član
Tu od
5 Velj 2014
Poruka
22
To ti ako imaš osiguraqne usjeve ili trajne nasade dobije se povrat od 25% iznosa police.
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
I opet ništa od najave isplate poticaja.....e kakve mi imamo tutleke od ministara, pa to je koma.... Valjda si oni moraju uzet nekaj za sebe prvo, pa onda ak kaj ostane dat nama...
E to je ludooooo....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh