• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Teško je to reći, ali čini mi se da ide prema bankama, meni sjelo 561 kn/h, osnovna i preraspodjela. Zaba.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Meni još manje negdje oko 540,kn/ha. Zvao u Agenciju i kažu to je sve za sada. Pa tko tu koga!?!?:icon_axe:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Ovisi o vrijednosti prava koju pojedinac ima..netko ima veća prava a netko manja..sve piše u agronetu.
Uglavnom zato i razlike u isplatama.Tako sam ja shvatio.Mislim da na stranicama agencije ima projekcija mladog poljoprivrednika,ratara i stocara i voćara i tko ima kakva prava..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kužim ja to sve
Meni su smanjili prava jel sam upisao zemlju 2014.
Nisam dobio nova prava nego su mi stara raspoređena na novu zemlju
To je neka diskriminacija.ja ljepo plaćam najam za tu zemlju ...
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
jel idu tri ili četiri uplate? preraspodijela plaćanja , program osnovnih plaćanja-nacionalna rezerva, linearnog smanjenja,plaćanje za poljoprivredne prakse korisne za klimu i okoliš - bez financijske discipline . Jel ima još jedna, nemrem se sjetiti?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh