• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Vjerovatnono su uzeli neku nerealnu cijenu..žalite se..i ubuduće stavite 200-300kn po ha zakup i bit će neka sića od poreza..

Bez obzira koliko napišeš u ugovoru 100 ili 300 kuna porezna ima svoju tarifu od 800 kn za hektar i po tome naplačuje porez za zakup bar je tako kod nas.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Svaka općina ima svoju tarifu..npr u Popovači je oko 300kn/ha oranice.
Bilo je na stranicama agencije za poljoprivredno zemljište.
Nije isto hektar u zagrebu i u popovači..što se najma tiče,ali eto..nevidim problema da se u ugovoru navede cijena od 200-300kn za ha i to je to.
Ali pošto mi volimo biti filozofi(i sam sam takav),i šta nekog briga jel ja plaćam 5kn hektar ili 5000kn hektar i onda nam pametnima lupe porez i opet nevalja..
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
mali update, bio nam je čovjek za kontrolu zemljišta u ponedjeljak, jel možda zbog toga kasni isplata avansa? prošlo je sve u redu, samo me zanima da li se onda tek nakon kontrole da "zeleno svjetlo" za uplatu avansa?
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
382
Jesi slao mail na info@apprrrr? ja sam dva puta,prvi put su rekli nek pričekam 10 dana,pa se nek javim.drugi put su mi bez objašnjenja samo poslali tablicu koliko imamo pravo u avansu i za dva dana je bila uplata.ali fali još 20%..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
I kolega je imao kontrolu prije mjesec dana i sve je ok,ali još mu ništa nije sjelo.
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
Ne, nisam jos nista slao jer sam mislio da ce sjest nakon kontrole, pa nista.
Mozda bih trebao, stvarno ne znam u cemu je problem ove godine, jel ih se moze nazvat umjesto slanja maila?
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
382
Ne, nisam jos nista slao jer sam mislio da ce sjest nakon kontrole, pa nista.
Mozda bih trebao, stvarno ne znam u cemu je problem ove godine, jel ih se moze nazvat umjesto slanja maila?
možeš,nađi si broj negdje...a doznati u čem je problem,to je pitanje za milijun dolara...
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Ne, nisam jos nista slao jer sam mislio da ce sjest nakon kontrole, pa nista.
Mozda bih trebao, stvarno ne znam u cemu je problem ove godine, jel ih se moze nazvat umjesto slanja maila?

Pa nakon kontrole našim službama trba bar još pola godine da odluče da li je sve ok ili nije
 

Gocy

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
100
Dal iko zna iz povjerljivih razloga kad če bit isplačen avans nama ostalima.Hvala
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
zašto ne zovete ili pišete mail u agenciju?

Kad sam ja bio u kontroli pred dvije godine kad sam zvao nakon 102 poziva javio se službenik koji ništa nije znao, pa sam otišao u Zagrb u agenciju i tamo sam dobio odgovor kad ću dobiti i koliko para.
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
Meni su uplatili jučer dio :) zvao sam nekidan i rekli su da se odužilo jer treba proknjižiti sve to. Nadam se da će svima nešto uplatiti prije kraja godine.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Šta bi bilo da nema tih vražjih kompjutera,nebi do 2023 isplatili jer treba to proknjižiti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh