• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
meni nije isplaćeno za mjeru 10 ništa,,, a u odluci na agronetu piše da je odobreno 0 i utvrđeno 0
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
91
Uplaćeno osnovno i zeleno.
Da li netko zna da li je još što ostalo za uplatu za ispod navedenu mjeru (nekakvo poravnanje) ili su sve isplatili po tom osnovu?
M13 – Plaćanja područjima s prirodnim ograničenjima ili ostalim posebnim ograničenjima.
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Vi koji ste poticaj dobivali na zaštičeni račun provjerite žiro račun jer meni je uplaćeno sada na žiro račun iako sam do sada dobivao poticaj na zaštićeni.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Na zaštićeni račun ide iznos do 50000 kuna godišnje,sve preko toga ide na redovni račun. Tako su mi rekli iz Agencije za plaćanje.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Koliko je sjelo? To bi svima trebalo biti isto. Barem onima koji imaju više od 20 ha!
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
616
Bok, zanima me dali mogu kod prijave poticaja staviti zelenu gnojidbu poslje žita ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh