• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
302
Od tolkih silnih milujuna za sušu svaka im čast za 30 hektara 1400 kuna
Zavisi sto si imao na zemlji. Recimo ,nije priznata suša za ječam , pšenicu i suncokret. Za repu je mali postotak priznat .
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
17 hetara duhana i 5 hektara suncokreta ovi 8 je bila kamilica to nisam ni prijavio al drugi su dobili za duhan po 800 kn po hektaru neznam ko tu koga jebe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
I meni, si videl kaj sam pod bor dobil od ulaganja :ppozdrav:
Nisem stigel videti kaj sem ja pod bor dobil, moja Fata bila brža 😂😂😂
Sjelo za sušu !
Meni konkretno 12600kn
Ja ću vidjet sutra gdje moja Fata i na što sjela, dal je bila sušna ili vlažna😂 kad izvadim u banki i ovaj zadnji mjesečni konto za konačani obračun da znam koliki mi konto za poreznu i paušal. Ako je dobro sjela i promješala u suši po ovome što napisali odo ja u četvrti razred. Sad molim boga da nije ništa sjelo da još neko vrijeme ponavljam 3 razred. I da mi naprave e-bejking.

Cca 20ha.

Bitno da su me jučer sprdali kada sam pitao za sušu !😂
Baš me zanima koliko ću ja dobiti za tu istu povšinu od 20 ha, ako me Deda mraz nije zaboravio😂
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Jel tko dobio za sušu u KC-KŽ županiji
To neznam ali sam danas ćuo da za moju BJ 200 hrk po hektaru. Sada za sat vremena idem u grad u banku da vidimo kakvo sranje na računu, tko što uplatio u dvanajstom mjesecu.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
134
To znači da nisam dobio ni minimalni zajamčeni iznos od 50 eura? Prema izračunu oko 0.4% . Da li je to u redu? Zna li netko više o tome?
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
252
Ja sam dobio 0 kn 🤣😅
Pa kad se zbroji uplata koja bude druge godine onda bude i vise od tog mininuma ocito
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh