• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
I mene zanima dobra informacija. Kolko ja znam da je sljedeća god. referentna.
A opet kolko se to odugovlači .....trebale su biti barem 3 već..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,259
.pricalo se skoro cijelu proslu godinu da ce biti...i normalno je da covjek pita...
@swizach Trebala je biti ali nije zbog novog programskog razdoblja i svih ovih promjena u placanjima...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,521
Kolko ja znam Boško nam se javlja iz Irske… 😁 Meni je rekel lik u agenciji da je ova referentna, al mislim da ni on nije siguran. A ni za ove eko sheme nisu baš ziher. Recimo neznaju jel je potrebno 20% proteinskih usjeva od ukupne površine ili samo oranica.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,259
Ja sam predao za susu...zupanija je primala zahtjeve...nisam.dobio nista...valjda sam premali...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Kad grad dobije pare od agencije,onda će isplatiti.
Iako to će isto potrajati tko zna koliko,jer kasne sa svime..a tih par eura po ha,nebude spasilo situaciju(inflacija,cijena repromaterijala,cijena žitarica,itd...)
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Kolko ja znam Boško nam se javlja iz Irske… 😁 Meni je rekel lik u agenciji da je ova referentna, al mislim da ni on nije siguran. A ni za ove eko sheme nisu baš ziher. Recimo neznaju jel je potrebno 20% proteinskih usjeva od ukupne površine ili samo oranica.
Samo oranica. Vocnjaci se ne ubrajaju, vjerovatno ni livade
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ima par stranica unatrag koliko su dobili..možda neki i jesu "dobru" lovu dobili,ali rijetki su.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
632
Meni je neki dan isplaćena prirodna nepogoda, od grada. E sad jel to suša ili ne, tko bi znao.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh