• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Ma ti kreteni ni sami ne kuze kog nadgledaju,,,koje uvjete postavljaju da sad ne nabrajam,,,,,glavni odgovor je&bni im je 30.06 to je njima u Aprrru Sveti neki njihov Zakon😩jeb..ih 30.06
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Jel netko pisao ovo za ograđivanje električnim pastirom, navodno financiraju s 90 posto, ne znam ni gdje spada ova mjera pod koju temu?
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Jel zna netko kak se rjesavaju ove kartice sto su istekle...kud sto i kako
U Agenciji sam dobio uplatnicu 6,60 eura, platio i odnio im potvrdu. Pa onda oni šalju zahtjev za izdavanje kartice, ali ne iste ovakve kakve nam ističu, nego navodno one plave što smo prije imali za plavi dizel 🤷🏼‍♂️
Meni ova ističe danas, a što ćemo u međuvremenu dok nove ne dođu to nitko ne zna 🤦🏼‍♂️
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Ja sam isto dobio uplatnicu za tih 6.60e.

Jel su ti rekli jel se dobije na kućnu adresu kartica ili moramo osobno po nju?

Očito eksperiment e poljoprivrednika propao ako ćemo opet stare dobiti 😂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Mažu nam oči. Mene od toga tak peču kaj da sem švasal bez maske tri dana. :eek: :eek: :eek: Eto i ovo sam na jedvite jade natipkal, trajalo je pol vureeeeeeeeee..........eeeee.....
 
Posljednje uređivanje:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Ravnatelj agencije je jučer reka da ove godine malo kasne sa PVP i mjerom 14 zbog kontrola, a nije spomenuo mjeru 10. Kaže da je zakonski rok do 30.6.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh