• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja se više ne družim s vama. Ja sam svoje dobio 🤣.

Šalim se.

Tko god plaća poljoprivrednu komoru treba ju i zvati i zahtijevati da nešto rade. Makar obavijestu medijima da daju.
Obratili se medijima. Pa onaj ko je platio komori očiti je premalo platio jadnik nezna osnovne stvari niti sa papira pročitati 😂😂😂😂 ili nezna čitati 😂😂😂

Meni danas rečeno da će biti manji poticaji.
To ti več svi znaju da su poticaji umanjeni za 2023, ali su ih odmah umanjili i za ostali dio 2022 koje još nisu do kraja isplatili
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
To ti več svi znaju da su poticaji umanjeni za 2023, ali su ih odmah umanjili i za ostali dio 2022 koje još nisu do kraja isplatili
Da od 2023 su umanjeni poticaji, ali za 2022 nam trebaju uplatiti po starom, meni fali oko 20%za GPP, isto tako i za osnovno, zeleno i preraspodjeljeno plaćanje. Kada ce nam to isplatiti?do kraja 6.mj.?
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
563
Je li itko ova dva dana dobija išta za feromonske klopke. Zanima me jer mi je dama rekla citiram" pa evo gospodine kontrole su a i danas su nekima plaćene"
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Prosle godine su bila jos poravnanja u lipnju. A dal budu sad,mislim da to nitko ne zna jer su sami sebi svrha..
Bila je dobrovoljno proizvodno vezana-mjera 3 i 8,i mlijecne krave....to je bilo od 15.6.-23.6.2022. isplaceno
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Da od 2023 su umanjeni poticaji, ali za 2022 nam trebaju uplatiti po starom, meni fali oko 20%za GPP, isto tako i za osnovno, zeleno i preraspodjeljeno plaćanje. Kada ce nam to isplatiti?do kraja 6.mj.?
Isplatit će ako nas se sjete. I ako se sjete koju godinu treba isplatiti

Prosle godine su bila jos poravnanja u lipnju. A dal budu sad,mislim da to nitko ne zna jer su sami sebi svrha..
Bila je dobrovoljno proizvodno vezana-mjera 3 i 8,i mlijecne krave....to je bilo od 15.6.-23.6.2022. isplaceno
Pa meni za mlječne krave isplatili još u 4 mjesecu 66 eur po kravi. 6 mjesec je bilo poravnanje

Je li itko ova dva dana dobija išta za feromonske klopke. Zanima me jer mi je dama rekla citiram" pa evo gospodine kontrole su a i danas su nekima plaćene"
2 mjeseca ništa i za ništa jer nemam ništa a računi redovno dolaze za ništa
 

Prilozi

  • img-3698782.jpg
    img-3698782.jpg
    15.1 KB · Pregleda: 4

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Nije mi jasno zašto su umanjili poticaje. Nije pošteno, trebali su po pravilu izgurati cijelu 2022. Znači ja sam avans dobio kao i ranijih godina, očekivao isto nastavak u 2mj, 3mj i poravnanje (sitno) u 6 mj. Kao ranijih godina. A ono ove godine sve umanjeno. Zvao sam ih i rekli su to je to, dobio sam sve... Ostala su samo sitna poravnavanja ovaj mjesec...
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Ako je to to onda nemamo izbora il na ceste il prodaja a sto reci vise,,,da se rugaju oni u odjelima s nama nemoze tako
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Nije mi jasno zašto su umanjili poticaje. Nije pošteno, trebali su po pravilu izgurati cijelu 2022. Znači ja sam avans dobio kao i ranijih godina, očekivao isto nastavak u 2mj, 3mj i poravnanje (sitno) u 6 mj. Kao ranijih godina. A ono ove godine sve umanjeno. Zvao sam ih i rekli su to je to, dobio sam sve... Ostala su samo sitna poravnavanja ovaj mjesec...
Koliko su ti u postotku manje uplatili?🙄meni recimo fali 20% ako je to njima malo ok, meni je to puno, samo nek oni to uplate.
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Oko 40% manje. Prijavljeno (stočarstvo) koze i ovce muzne, livade, pašnjaci.... ( Rekli su mi da su skinuli za 2022 god.za ovce i koze oko 50% ) zadnjih godina po grlu je bilo oko 110 kn, ove godine sam dobio po grlu 50 kn. Ali i kada to odbijem, opet mi dosta fali za osnovno, zeleno, preraspodijelno...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh