• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Pozdrav
Ima li tko kakvih novosti po pitanju mjere 22 i prigovora?
Ja sam samo dobio odgovor da ima puno prigovora i da se strpim, da rade na tome.
Bolesno, skoro 5 mjeseci prošlo od slanja prigovora.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Napiši datum kad si dobio odluku za mjeru22, zatim kako se točno zove mjera i na kraju koliko si love dobio
Pozdrav!
Može informacija gdje se vidi ta odluka? Ne znam kako naći datum, znam datum kad mi je uplaćen novac jer ga vidim u aplikaciji banke, ostalo ne znam gdje tražiti 🙈
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
731
Kakve su sankcije po bojama
Nisu sankcije. Prije toga te neko kontaktira, trazi fotografije preko GTF aplikacije. Uglavnom za neutvrdjeno nema sankcija. Kad bi bilo crveno, to bi bio problem. Prosle godine sam imao zuto, plavo i zeleno i sve isplaceno.
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
555
Uđi uagronet. Nađi stupac isplate i otvori ga, imaš rješenje o isplati mjere 22 i tu vidiš sve
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
210
Da li je tko saznao kada ce da isplate 135 e sto su obecali za pšenicu i uljanu repicu?

Da li znate da sad ima poticaj za bikove ko je prodao od 1.4.22 do 1.4.23 po grlu 65 eura.Moze se traziti .Nitko ne pise o tome pa eto da znate.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
63
Da li je tko saznao kada ce da isplate 135 e sto su obecali za pšenicu i uljanu repicu?
Poslala sam Mail pred mjesec dana i agenciji za plaćanje i ministarstvu poljoprivrede i odgovora nema.Mislim da bi trebala ići neka prijava ili će to odraditi automatski?!?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
Dobio odluku prigovora za 22. Nejebe njih sto sam u pretplati bio 2568 eu,jebe ih sta sam po nekoj stavci imo dug 81 eur.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
Mozda sam glup. Al kak mog bit duznik ak sam ukupna pretplata 2568 eur. Pardon 2450 eur
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-29-13-20-01-482_com.adobe.reader.jpg
    Screenshot_2023-08-29-13-20-01-482_com.adobe.reader.jpg
    42 KB · Pregleda: 54

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,963
Sam si rekel da si dužan 81.
Ta ladica je na vrhu, ona druga je na dnu...
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
422
Na žalost to je tako kod njih, isto bi se ponašala i porezna, za tih 80 eur bi ti poslala ovrhu a nebi gledala druge račune što su ti u pretplati
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Pozdrav
Dobio odluku prigovora za 22. Nejebe njih sto sam u pretplati bio 2568 eu,jebe ih sta sam po nekoj stavci imo dug 81 eur.
Prvo pitanje, jesi dobio opet odbijenicu za M22 i drugo pitanje, jesi tih 81 eura duga podmirio, pa onda poslao prigovor ili si smatrao da će sami uzeti za taj dug od 81 eura iz ove pretplate?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh