• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
meni je jucer sjeo poticaj, malo poplacao kredite, malo račune i ostao praznih đepova..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
bio u banki i nista od poticaja ...
ima nas jos puno koji nisu dobili.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Min. kaže platili 97%, a ja se nebi baš složio..


Nakon sastanka u baranjskome mjestu Novi Čeminac predsjednik koordinacije Dragutin Dukić izjavio je novinarima kako je, prema podacima resornog ministarstva, do sada isplaćeno oko 97 posto poticaja, a udruge očekuju ostatak u iduća dva-tri dana.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Ni danas nista, pa kakav je to nacin? Jedni su dobili vec po dvije osnove a drugi ni kune..
A ovaj clanak je za napljuskati onog tko ga je napisao.
 

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210
Ni danas nista, pa kakav je to nacin? Jedni su dobili vec po dvije osnove a drugi ni kune..

Ništa od poticaja,mnogi još nisu ništa dobili,ne znam po kojoj logici i principu se to isplaćiva,što kažeš ti Ivice neki su dobili već u dva navrata neke novce,a neki ništa,stvarno neznam kojim redosljedom to ide...

A Ivice, na našem Križevačkom terenu ima dosta koji nisu dobili,nažalost i mi smo među njima.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ministarstvo objavilo da je isplaceno 97 posto a nas more nije dobilo ni kune ...
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
dal netko ima kakve informacije u vezi isplata premija za mlijeko zadnja isplata bila je u veljači ,ožujak ništa
 
M

MOCO

Guest
dal netko ima kakve informacije u vezi isplata premija za mlijeko zadnja isplata bila je u veljači ,ožujak ništa

jel to bilo za 12 mjesec?

mislim da će od ove godine ići drugačije, svakih 3 ili 6 mjeseci.
 
E

ekontra

Guest
Tko nije još dobio poticaj, nek se javi Brlošiću. Ja sam ga zvao , rekao mi je da su jučer uplatili još 20 mil. kuna zaostalog, i još mi je napomenuo da nisu platili onima koji su naknadno dodavali zaštićene račune i da će sve riješiti do kraja tjedna ( ja se nadam da je tako) . Pa sad koliko je ta informacija točna, ja nisam brljao ništa s računima, ali eto nisam još ni kune dobio.
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
jel to bilo za 12 mjesec?

mislim da će od ove godine ići drugačije, svakih 3 ili 6 mjeseci.

23.2 2012 bila isplaćena premija za 11 mj tako da 12 mjesec još nije isplaćen jer u 3 mj nije bilo nikakve uplate premije za mlijeko i to plačanje svaka 3 mj ili 6mj nije mi opće jasno pa već sad imaju za isplatit 12,1,2,3mj :evil:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Tko nije još dobio poticaj, nek se javi Brlošiću. Ja sam ga zvao , rekao mi je da su jučer uplatili još 20 mil. kuna zaostalog, i još mi je napomenuo da nisu platili onima koji su naknadno dodavali zaštićene račune i da će sve riješiti do kraja tjedna ( ja se nadam da je tako) . Pa sad koliko je ta informacija točna, ja nisam brljao ništa s računima, ali eto nisam još ni kune dobio.

jel imas njegov broj..???

nekuzim bas ovo da mu se javimo mi koji nismo dobili poticaj, daj objasni..
 
E

ekontra

Guest
jel imas njegov broj..???

nekuzim bas ovo da mu se javimo mi koji nismo dobili poticaj, daj objasni..

Ovako: on je javno na tv-u rekao da se obrati njemu svi kojima nije isplaćen poticaj i da će oni proslijediti u ministarstvo i vidjeti gdje je zapelo, pa bi po tome pitanju oni mogli riješiti gdje je zapelo, jer stvar je u tome što poticaji MORAJU biti isplaćeni, pa makar vi bili dužni milijune državi, zbog toga što poticaj spada pod socijalnom pomoći, a ako vam ne plate i ako vi samo šutite i ne tražite, ostat će te bez poticaja jer vi sami ništa ne poduzimate. Ukratko, Brlošić se bori da svi dobijemo svoje poticaje. Još je rekao da će do kraja tjedna sve isplatiti, ako ne, da ga nazovem u petak poslijepodne. Pa eto, živi bili pa vidjeli! Što se tiče broja, ne znam jel smijem pisati njegov broj, ali evo ti broj od glasnogovornika (tako sam i ja dobio njegov ) i samo mu kaži da je u vezi poticaja i dobiti ćeš njegov : 091/488-2981. :drinkers::drinkers::supz:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo zapisao sam broj pa cu odmah ujutro zvati da vidim di je zapelo..
hvala.. javim sta su mi rekli.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh